Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénteken járunk egy hónapja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken járunk egy hónapja a barátommal. Egy csomóan piszkálnak vele az osztályomból is és próbálom leszarni de nem megy. és ez őt is zavarja de nemtudunk mit tenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdek kiszeretni belőle. Alig vagyunk eggyütt...
2013. máj. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt kiszeretsz belőle, nem is érdemes rágódni tovább a dolgon.
2013. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány évesek vagytok

majd rá fogsz jönni, nem biztos, hogy mindenkinek tudni kell mindenről, amúgy ha ennyire a többi embernek kell megfelelni, az elég baj, Ti meg ezzel foglalkoztok, ha emiatt vége lesz, akkor ennyi N

2013. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársak vagytok? Akkor hogyhogy alig vagytok együtt? Kb. egész napra össze vagytok zárva.


Kislány, én napi 10-12 órát vagyok munkában, páromnak két állása van, na mi aztán keveset vagyunk együtt, de ettől nem kezdek kiszeretni belőle.


De hát tinikorban ez még ilyen, elmúlik, jön másik, az is elmúlik, aztán 10 év múlva majd lesz, ami tartós.

2013. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!