Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem, hogy egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy egyetem után találjam meg a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Ebben a félévben befejezem az egyetemet, utána dolgozni fogok, de most nincs barátom. Attól tartok, hogy ha munkába állok, 1000x nehezebb lesz megtalálnom életem pasiját. - -Szerintetek van okom aggódni?

Valakinek sikerült egyetem/fősuli elvégzése után megtalálni párját?


2013. máj. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
végül is van! ha nagyon melós helyen találsz munkát ahol elvárják a napi 10 órát, akár szombaon is (tudok ilyen helyet) akkor elég nehéz lesz. ismerek olyat akinél így történt és gyakorlatilag nem volt magánélete mert semmi ideje nem volt a meló és a folyamatos továbbépés mellett.
2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

70% hogy nem 30 % hogy igen.

Ha gyülölöd a szórakozóhelyeket, már idegenkedsz a többnyire tízévvel fiatalabbakból álló diszkóktól,

Ha gyülöld a netes társkeresőket.

Ha nem nagyon viseled az útcai leszólítgatókat.

Ha nincs egybként szerteágazó baráti köröd.

Ha zárkózottabb féle típus vagy.

Akkor 30% ra esik az esélye annak,hogy ezek után az évek után találj valakit is.

Munkahelyi szerelemek igen vannak ,de ritka. Ahhoz azért nagyon sok mindennek kell együttálnia, hogy legyen valami.

A munkahelyi kollégák sok helyen már rég családosok, foglaltak,vagy vén banyák. Nem izgatóak. Ritka.

Nem a munkába állás ténye teszi nehezebbé.

Bár nőként még így is több esélyed van, mint egy ugyanilyen helyzetben lévő palinak. Mert azt még le se szólítják, mint ahogy a nőket szokás.

2013. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez miatt ne aggódj :) Ha dolgozol akkor is lesz esélyed párt találni. :) Nem tudom miből gondolod azt, hogy egyetem alatt jobban lehet ismerkedni. Nálam akik eddig próbálkoztak 90%uknak közük sem volt az egyetemi élethez...

20N

2013. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyetem befejezése miatt 23-25 évesre tippellek. Millió jelentkező akadhat még, és valóban, a nők kegyeit mindig keresik. Elenyésző az esélye, hogy ne találj valakit.


Ha meg nem, akkor már én is elvesztem rég, mivel én szintén a társamat keresem, aki mellett végre megállapodhatok, és emellett férfi vagyok.

2013. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon.
2013. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!