Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság ritka az ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ritka az ilyen lány?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 22 éves koromra lesz két diplomám tudok dolgozni kb. 4 évet és családot szeretnék alapítani. Ritka már az ilyen felfogású lány, mindenki csak 30 után tervez gyereket? Fiúk ti mit gondolnátok erről?

2013. máj. 2. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Eléggé optimista vagy :D Tervezgetni szép dolog de a megvalósítás az már más tészta
2013. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szép dolog a babavállalás, de nem tudod mire vállalkozol! Majd mikor megszületik megtudod, hogy várni kellett volna még a babával pár évet :).
2013. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én ezt nem így gondolom szüleink nagy része is huszonegykét évesen szült mégis felneveltek minket. :)
2013. máj. 2. 22:47
 4/26 anonim ***** válasza:

én ismerek pár csodálatos lányt :)

sőt innen az oldalról is :)

aki hasonló gondolkodású.

2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

szóval alap diploma lesz? mesterszak?

nem baj, majd ha ott leszel rá fogsz jönni,

a legnagyobb lányomat is lebeszéltem ilyenről, pedig idősebb, mint Te N

2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a szüleink is huszonévesen alapítottak családot, de akkor más idők jártak... Manapság már 24-25 évesen jutsz el csak odáig,hogy van jobb esetben egy mester diplomád... A gyerekhez ennél több kell. Stabil állás, saját otthon,na meg egy normális partner sem ártana...
2013. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A legtöbben igen de én más vagyok, nekem 22 évesen lesz két alapszakos diplomám és 3 nyelvvizsgám. Eddig több állásra jelentkeztem és mindenhova felvettek, szerintem nem lesz munkakereséssel problémám. :) Igaziból a kérdésemben a hangsúly azon van hogy mások is gondolkoznak-e családban huszonévesen. :)
2013. máj. 2. 22:57
 8/26 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én is úgy vagyok vele, hogy huszonévesen szeretnék gyereket :) Az elsőt legalábbis mindenképpen :)
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

6! azért el ne tévedjünk, akkor se volt semmi meg

nem volt lakás, mikor kész volt sok adósság volt rajta, a partnert honnan tudod megbízható-e? a szerelem soha nem tudhatód meddig tart, volt 1 főállásom, otthon még 2 helyre dolgoztam, hogy a férhem tanulhasson, szóval nem kell másként látni, azt a világot, sőt felvetted a kölcsönt és 2 év múlva megváltoztatták, a lakáshitel kamatokat, többszörösére emelve, túl éltük

amit Te írtál, ha arra vársz, ahhoz sok idő kell

egy volt a különbség, volt egy állásod, ami ha normálisan dolgoztál biztosnak mondhattad, N

2013. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
az alapszak, felejtsd el, a mester is kell, mert az amit ott tanulsz, az egy általános, jobb ha majd ez végig gondolod N
2013. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!