Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom haverja? L/17

Figyelt kérdés

A haverja (F/20) folyamatosan a nyakunkon lóg,már többször szóltam a barátomnak (F/21),hogy én nem 3as randikat akarok,hanem én csak vele akarok lenni,a múltkor azt mondta megkérte,hogy ne jöjjön,de nem ment haza hanem jött vele... Ha feljön hozzám akkor is folyton itt van,így a barátom nem is akar bejönni hozzánk,hanem a lépcsőházba beszélgetünk és már nekem égő,hogy mit szólnak a szomszédok... Ez még a kisebb gond,a srác folyamatosan beszól nekem.. régebben a barátom nem akarta,hogy találkozzunk a sráccal,mert annyira bámult engem hogy már a barátomnak volt kínos és kb 2hete azon van a srác,hogy szétszedjen minket. A barátom fura lett és ma amikor rákérdeztem azt mondta,hogy nagyon rossz dolgokat mondott neki a haverja rólam... erre írtam a srácnak,hogy mégis mit képzel,de szintén én lettem a rossz.

És nem kisajátítani akarom a barátomat,mert nem zavar ha ezzel a sráccal van,de ne 0-24be,főleg akkor ne ha mi kettesbe akarunk találkozni...

Már a barátom nővérét is felhívtam,aki kiakadt amikor meghallotta,hogy ez a gyerek ezt csinálja és mesélte,hogy nagyon sokszor van ott náluk is és az Ő cuccaikat is úgy kezeli a srác mintha a sajátja lenne,a barátom anyukája is hallotta hogy miről beszélünk és Ő is odaszólt,hogy tényleg nagyon durva a srác és,hogy jó lenne ha kevesebbet lenne a barátommal,mert nincs rá jó hatással.

Mit csináljak? Hogyan érjem el hogy végre vissza kapjam a barátomat és ne 3as randikra kelljen mennem? (Ha számít akkor 8hónapja vagyunk együtt a barátommal).



2013. máj. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldjétek el a faaaaszba ezt a szemetet! Alázzátok meg! Gyí neki!
2013. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már megmondtam neki,de csak nekem támadott és a barátom is lecseszett,hogy mér írtam neki... a barátom 'imádja' ...
2013. máj. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!