Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem a kapcsolatot a volt barátommal?

Figyelt kérdés

2 évig jártunk, majd közös megegyezéssel szakítottunk. Szakítás után azért sokáig összejártunk. Persze ahogy az időnk és a távolság (200 km arrébb lakik) engedte. Sokat leveleztünk. Afféle baráti kapcsolat maradt közöttünk időnként egy kis szex-el megfűszerezve. Kb 1 évvel a szakításunk után szerelmes lett egy lányba, össze is jöttek. A lány azt kérte, hogy szakítson meg velem minden kapcsolatot. Úgy is tett, ezt én el is fogadtam. Aztán egy idő után el kezdett újra rám írogatni, volt közöttük sok két értelmű utalás is. Persze vissza-vissza írogattam neki, különösebben nem izgattam magam miatta. Aztán egy nap majdnem sírva felhívott, hogy a barátnője megtalálta a levelezésünket és hogy segítsek neki abban, hogy felhívom a barátnőjét és elmondom neki, hogy nincs közöttünk semmi. Erre én jól lecsesztem, hogy mi közöm ehhez, hagyjon békén a hülyeségével. Ez kb. fél éve történt azóta nem tudok róla semmit.


Viszont engem annyira érdekel, hogy mi lehet vele. Nem akarok tőle semmit, csak közel állt hozzám nagyon és annyira szeretném tudni, hogy mi lett a kapcsolatával meg úgy az életével. Közös ismerőseink nem nagyon vannak, mivel két különböző városban élünk. Hülyeség lenne rá írni, vagy hagyjam és bírjam ki?


2013. máj. 15. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne!


De úgyis megteszed...

2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hagyd! Olyan alak, aki a bnője mellett "fűt-fát" összehordott Neked levelezései közben... Amikor pedig a csaja előtt lebukott, már nem vállalta az írottakat, és rögtön el kell seperni a sz.rt, persze nem Ő végzi el a piszkos munkát, hanem majd Te.. Hát ez a hangnem, amit megütöttél Vele.. na ez volt a minimum Tőled. Ne keresd, nem úgy tűnik, mintha megérdemelné.
2013. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tuti írnék neki mert nem bírnék magammal....Az eszem azt mondaná ne, de a szívem meg azt hogy igen.


Lány

2013. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem de csúnyán megszivatott a volt barátnőm. ugyanígy levelezgetett a volt pasijával amikor velem járt és még egy albiban is laktak egy ideig. Azota noben nem bizom meg soha tobbe!
2013. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ugy alakulna látnál kettötök között esélyt? Persze ha nem lennétek egymástól távol..lehet ti illetek össze igazán,azért is nehéz az elszakadás,mert a lelki dolog ott van..:)
2013. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha szereted őt,akkor nem írsz,mert az ő boldogsága neked is fontos és tiszteletben tartod a döntését,főleg az után,hogy cserbenhagytad egyértelmű,hogy miért.

de mivel neked ő valszeg nem a szerelmed,hanem egy függőséget kiváltó személy egy one-itis,ezért elég nehéz ellenállni.

2013. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!