Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. És most felvette a kapcsolatot a volt barátnőjével és találkozni akarnak. Én pedig féltékeny vagyok. Jogosan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy lesz-e/ akarnak-e többet is a beszélgetésen kívül. Te ismered a pasidat, hogy megbízható-e, vagy sem. Egyébként elmondta neked nyíltan, hogy találkozni akar a régi csajával? Vagy te tudtad meg, az ő tudta nélkül. Mert ha elmondja neked, az jó esély arra, hogy nem akar téged megcsalni, vagy elhagyni.
2013. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem zárta le. Tudom milyen. Ha nem lennél útban, akkor visszamenne, de mivel te egy biztos pont vagy ezért nem kockáztat.
2013. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jogosan persze... nehogy mengengedd neki, hogy találkozzanak! Nem tudom milyen célból, de valszeg randi lenne, a "múlt felidézése" kerülne a középpontba... Nagyon alávágna ez a kapcsolatotoknak. Ha téged szeret, zárja le a múltat!
2013. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is elleneztem ezeket a talikat. Amikor van pasim, akkor nem akarok az exeimmel találkozgatni (amúgy se, de akkor nem fájna senkinek).

Nem értem minek akar találkozni vele.. Szépe váltak el? Miért pont most vette fel a kapcsolatot és egyáltalán miért? Ezeket nem mondta el neked?

2013. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Megbízható. Láttam hogy irkálnak egymásnak és akkor kérdeztem rá, nagy nehezen elmondta hogy a volt barátnője.. de szerinte nincs okom féltékenynek lenni mert csak engem szeret.


Reánie.: ilyenekről nem beszéltünk:/

2013. febr. 18. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk az összes exemet meg tudnám tudnám fojtani egy kiskanálnyi vízben. Szóval attól is függ, hogy váltak el...
2013. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az baj...

És mi lenne, ha beszélnél vel erről? Ne félj semmitől! A kommunkáció éppen olyan fontos egy kapcsolatban, mint az őszinteség. És jó lenne, ha rákérdeznél ezekre, amit írtam. Bár, ha azt is nehezen nyögte ki, hogy a volt csaja, akkor sok jóra ne számíts vele kapcsolatban...

2013. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már olyanokat tervez, hogy 1év múlva megkéri a kezem, meg összeköltözünk..sokat beszél erről.. nem tudom mit csináljak. Ellentmondásos a 2:(
2013. febr. 18. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Furcsa egy pasi..
2013. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ez eléggé érdekes, jogos a sérelmed, nyilván nem esik ez jól neked, ha vki közömbös nem fogok vle találkozni ennyi. Eszembe nem jutna hogy az exeimmel találkozzam a párom mellett főleg hogy komoly kapcsolat van közöttünk, nincs mit s nincs miről beszélni pláne személyesen az exeimmel a jelenben nincs helye a múltnak. Ezt ne hagyd annyiban szerintem.Egyrészt megalázó s tiszteletlen viselkedés a részéről, ha tiszteletbe tartaná az érzéseidet nem találkozna vele, vagy talán van közös gyermek ami miatt muszáj találkozniuk, mert számomra az elfogadható indok csak ez lenne.
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!