Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsoruemlos kérdése:

Első SMS? Mit írjak?

Figyelt kérdés

ti mit írnátok az első sms-be? megígértem neki h küldök, de nem tudom mit írhatnék.

tegnap óta ismerem a csajt, csak csók volt.



2013. máj. 16. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg milyen napja volt
2013. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Enyhén borult, napos időnk van ma, átlagosan 23-25 fok.
2013. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy "nem tudtál aludni, mert egész éjjel rád gondoltam". (Opcionálisan írd be folytatásnak, hogy "és állt a farkam" - ha olyan bevállalós csaj).
2013. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:DDD hát kedves utolsó ezen most röhögtem egy jót!
2013. máj. 16. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

minek telefon, ha agy nincs

nem értem minél több technika, műszaki cikk van azóta az agy visszafejlődött,

fantázia, legyél kreatív, ennek magától kell jönni, ha nem akkor ennyi beszélgetés sem fog menni N

2013. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csaj helyébe nem is válaszolnék rá. Dobjon a tag sms-t annak aki elájul tőle, ha a nő érdekli, akkor törekszik arra, hogy a hangját hallhassa, mert hiányzik neki:D
2013. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, megírtam neki h jó vol tegnap és h remélem mihamarabb látjuk egymást.

erre írta, h várja nagyon. bár jah, témánk lehet nem nagyon lesz mivel nem ismerem. na mindegy köszi a válaszokat.

2013. máj. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!