Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire igaz az rátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire igaz az rátok, hogy nem meritek kimondani, hogy hiányzol, szeretlek, imádlak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tudom, hogy ezt inkább mi nők szoktuk, de ti pl. magatoktól kimondanátok a párotoknak ezeket a szavakat? És ha igen milyen szituációkban?
2013. máj. 16. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én eddig minden barátnőmnek kimondtam, és mindig rá is fáztam. Úgyhogy ezentúl nem fogom, mert v megijednek tőle, v visszaélnek vele.
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akinek kell kimondom
2013. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kimondom, ha úgy is érzem. Első randi után biztos nem fogom ezekkel bombázni.
2013. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én randizgattam egy sráccal és bár kimondta hogy "imádlak" és hogy "hiányzol" de kb semmi valóságtartalmát nem vettem észre. Magyarul oké hogy kimondta férfi létére, de sztem ezek nála csak üres szavak voltak. Nem hiszem hogy annyira hiányoztam ha 1 hétig eszébe sem jutottam.
2013. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátom elég hamar kimondta, előbb mint én. Azóta is gyakran mondja :)
2013. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha értékelnék a lányok, kimondanám.Pl. most is van egy lány, aranyos, kedves meg minden, de nem hiszem, hogy ha ezeket a szavakat mondanám neki, bármi jóval értékelné.Szerintem azt hinné, hogy "milyen érzelgős gyerek" vagy mittudomén, ezt ti tudjátok, mit gondoltok ilyenkor.
2013. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én pl. azt, hogy nem minden nő egyforma, de legtöbbünk igényli. :) És szeretjük is hallani, főleg ha szívből jön. És valódi az érzelem.
2013. máj. 16. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha a csávó aki mondja, nem jön be nektek?

Mondjuk ez most hülyeség, mert az ember nem úgy állít oda egy nőhöz, hogy hiányoztál vagy szeretlek, hanem ehhez egy randi vagy találkozás kell, de ha ebbe belemegy a lány, akkor gondolom be is jön neki a adott srác, nem?


Na most ez elég bonyolult lett:D

2013. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 J. Danton válasza:
Ohh hát én gyakran mondom! :$$ A hiányzolnak nagyon is van tartalma mivel Ő Debrecenbe énmeg Pesten lakok. :( Szoktam is sirni emiatt. :/ De a többinek is van tartalma mert Ő az első szerelmem *.* :$$$
2013. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akivel randizgatom srác szokta mondani,beleéléssel,őszintén.Még talán ő mondta először nekem,és gyakrabban is mondogatja,mint én.Nekem imponál,ha egy pasi ilyen.
2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!