Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Mennyi idő után szoktátok kimondani egy párkapcsolatban, hogy: "szeretlek"? Lényeges az, hogy ki mondja ki elsőnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyén és más tényezők függvénye, tehát ebből nem lehet messze menő következtetést levonni, csak érdekelne..

2013. jan. 23. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

leszoktam az ilyen vajta érzelmi kinyilvánításról. Valahogy úgy vettem észre, hogy kevés nö igényli ezt :)

Persze vannak kivételek csak biztos én nézek rosz irányba. :)

2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amikor megszeretjük egymást. Az elején csak tetszünk egymásnak - az téves, ha valaki azt hiszi, hogy szerelmes. Nem lehet meghatározni, hogy mennyi idővel a járás/ismerkedés kezdetét követően. Attól függ, hogy mennyi idő alatt ismeri meg a másik a másikat és hogy egyáltalán azidő alatt megszereti-e.

Amikor még elkezdesz járni valakivel, nem is szeretheted, csak tetszik.

2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ebből, ha az Fb stb helyeken van-semmi következtetést ne vonj le belőle..
2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

közösségi oldalakon kimondva kb aztjelenti h : szimpatikus vagy, komállak.

erre ne alapozz.


DE! Élőbe egészen más.

Kapcsolatfüggő, hogy mikor mondjuk. Van hogy a lány mondja először, van hogy a fiú.

A konzervatív normák szerint a fiúnak kell először.

De nincs rá szabály. Akkor mond, amikor Úgy érzed! :)

na azért azt sakkozd bele, hogy mivan ha a másik nem mondja, mert az elég kiábrándító sokszor. De kb olyan 2-3 hónap után már bátran kimodhatod sztem :)

2013. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha 8hónap után még egyik fél sem mondja ki az "gáz"? Én szeretném kimondani,de nem akarom átélni azt, hogy csak néz rám, de nem képes kimondani,mert nem érez így vagy hogy kényszerből vágja rá, hogy "én is" ..
2013. jan. 23. 10:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. 8 hónapja vagytok együtt, de ezek szerint nem vagy vele még olyan meghitt és bizalmas kapcsolatban, hogy megkérdezd? Nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy nyiltan és őszintén minden dolgot meg tudjatok beszélni. Ha már ez az elején nem működik, akkor már el van ásva az egész ügy.
2013. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Félek attól, hogy ő nem érez így irántam. Rá kellene kérdeznem, hogy mit érzel irántam? Vagy ködösíteni, vagy általánosságokat "sütne el" rosszabb esetben belekényszeríteném egy olyan helyzetbe amikor kimondaná, hogy fontos vagyok számára, esetleg a bűvös szeretlek szót is elsütné, de igazi érzelmek nem lennének..

Azt szeretném,ha ő mondja ki elsőnek, mert akkor már én is ki merném mondani..

2013. jan. 23. 11:00
 8/18 PT-Daniel ***** válasza:

En 28 eves srac vagyok.

Az elözö kapcsolatom 5 evig tartott, mar jegyesek is voltunk. Erzrlmileg nagyon varazslatos volt. De a vege fele mindketten eltavolodtunk egymastol. Nagyobbak lettek az elvarasaink, mint amennyit adni voltunk hajlandoak a masiknak.


A jelenlegi kapcsolatom kicsit több, mint 2 eve kezdödött. A jelenlegi baratnömröl azert tudni kell, hogy nem igazan az a nyalas tipusu csaj. Inkabb amolyan lancfüreszhumorral rendelkezö. Es azt hiszem, tenyleg szeretem, de valahagy meg mindig nem hevertem ki az erzelmekben valo csalodasomat. Igy nekem hosszadalmas bensö vivodas utan alig egy honapja sikerült kimondanom, hogy "Szeretlek".

2013. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy kapcsolatban a ködösítés a legjobb megoldás és nem hiszem, hogy kérdés kellene, hogy legyen, hogy rákérdezz.

Élnél szívesen egy emberrel úgy, hogy nem tudjátok a problémáitok megbeszélni? Hogy élnél így le vele 10-20 évet is akár? Ilyen emberre vágysz? Jó hogy beszéljétek meg a bajokat!!! Ha nem lehet, akkor nem jó a kapcsolatotok - szerintem.

2013. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ha problémám volt mindig megtudtuk beszélni, de ez egy olyan "dolog" ami esetén nem tudom mi lenne a helyes..beszéljek az érzéseimről, mondjam el neki hogy szeretem,és max. kiderül hogy ő nem ?!
2013. jan. 23. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!