Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok egy sráccal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy sráccal! Szerintetek mit vegyek fel és, hogy sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én mint csaj, azt ajánlom, hogy add önmagad. én smink nélkül, hétköznapi ruhában szoktam, max. egy kis szájféj, szempillapödrögetés, ennyi. mivel a természetességet szeretem, és az jobban bejön a pasiknak. és nem mutatnám magam másnak. meg ahogyan érzed. de ne vidd túlzásba. ;)
2013. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
termeszetessen amilyen vagy valojaban
2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a hétköznapokban is öltözködsz, sminkeled magad. Hülyét kapnék, ha randira beállítana valaki bohócra festve miniszoknyában, aki leginkább farmerban jár szolid sminkkel...
2013. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elegem van hogy a nők orrba szájba kenik magukat festékkel!


Egyszer és mindenkorra jegyezzétek meg!


UTÁLJUK A SMINKET!!!! ÉS FŐLEG AZT UTÁLJUK, HA KISZEDITEK A SZEMÖLDÖKÖTÖKET ÉS VISSZARAJZOLJÁTOK FILCTOLLAL!!!


Miért nem lehet természetesnek maradni? Nekünk ez tetszik nem a fél mázsa festék rajtatok! Öregít és árt is a bőrnek, és rusnyává tesz, nem igaz nem látjátok a tükörben!!??? :(


üdv.:

Egy férfi

2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell ennyire belelovalni Magadat

nyugi és csak lazán beszélgessél, önmagadat adjad, ha akarsz némi sminket rakjál, de akkor is nagyon keveset N

2013. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki utálja a sminket. Semmi bajom amíg ízléses. Ha jól tud sminkelni egy csaj akkor a nagybetűkkel írogató válaszoló se veszi észre, ezt biztosra veszem.


Én pl. sokkal jobban utálom ha egy lány pattanásos. Pedig az a természetes, ugyebár.


22/F

2013. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi h a kérdésedre meg érdemben nem válaszoltam, szóval:


magadat add, de azért a jobbik énedet :) Csinos felső, szoknya, magassarkú ez a tuti, de ne legyen közönséges, túl mutogató stb. Tehát a szoknya ne extra mini legyen max akkor ha egyéjszakásra vágysz! Akkor viszont bejövős.

A smink meg szintén mintha hétköznap vagy akár a hétköznapnál egy kicsit különlegesebb alkalomra sminkelnéd magad. Persze legyen ez is visszafogott és ízléses, bár ez alap.

2013. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!