Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megrendelte és használta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megrendelte és használta, hogyan jött be nektek a Visszaszerzem az exem c. megoldásrendszer?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem néhány hete... :( Egyikünknek sincs más, és megrendeltem a fenti könyve(ke)t. Ezek extrém esetekben is segíthetnek, ha pl. letiltott a Facebook-on? Vagy ha már kijelentette, hogy nem akar tőlem semmit sem? Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert állandóan kérdezősködik a közös ismerősöktől rólam, és figyel, mert mindennap találkozunk... Írjátok le röviden a lehetetlennek vélt visszahódításaitokat!

2013. máj. 16. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez körülbelül olyan, mintha lenne egy almám, ami megromlik, és utána szeretném azt, hogy megint olyan fényes alma legyen, amilyen volt, persze ez nem lehet, de azért én még áltatom magam.


Egyszerűbb lenne fogni és venni egy másik almát.

2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Meghalt a kutyád, de meg akarod tartani?


Semmi értelme.

2013. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat várnék, ha lehetséges! Nem tudjátok de mi egy félreértés miatt váltunk szét de csak időlegesen...

Sajnos egy rosszakaró nő híresztelt rólam valamit ami nem igaz, és a fiút is meggyőzte erről. Tisztáztam magam! Most valószínűleg az a helyzet hogy rendezi magában a dolgokat!

2013. máj. 16. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Én megpróbálkoztam vele egy ideig jól is ment adott egy második esélyt de aztán fogalmam sincs mitől hirtelen visszájára fordult minden (talán valamit elrontottam) igy végül megint külön vagyunk. :( 24/L
2013. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is letiltott az lett a vége és megmondta ne zaklassam (pedig csak egy szerelmes képeslapot küldtem neki- más hogy örülne ennek ő meg mérges lett) úgyhogy én hagyom az egészet. Tovább nem futhatok utána igy is mindenki zakkantnak tart mert a végsőkig elmentem érte tényleg. De itt befejeztem. Ha akar valamit ő megkeres vagy ha a sors egymásnak szánt minket ugyis találkozunk még egyébként nem kell erőltetni.
2013. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából ezt az egész megoldásrendszert (Visszaszerzem az exem) annak találták ki akik még szeretik egymást de valamilyen (külső) ok miatt szétmentek.

Ha valaki már nem érez semmit akkor nincs motivációja a találkozókra, nem akarja az egészet tehát igy nem fog segiteni a módszer mert már a telefonálási szakaszban csúnyán elküld. Ha barátok maradtok akkor talán még lehet esélyed.

De ha kiszeretett belőled vagy beleszeretett másba akkor sajnos azon nem lehet segíteni, tényleg el kell engedni. Csak érzelmekre lehet építkezni.

2013. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha elolvasod a könyvet ezt mind leirják. Ki irta szabad tudni? Kétféle kiadványról tudok. Nekem az Adam Joyrider féle könyv van meg.
2013. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem is a Joyrider féle van meg, természetesen a nőknek szóló...

Én nem hiszem, hogy ne lennének benne még érzelmek irányomban, és ezt most nem büszkeségből vagy egyéb másból mondom! Egyszerüen mert eddig vele volt a legjobb és úgy érzem neki is velem!

2013. máj. 16. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy próbát mindenképpen megér. Sok sikert! Ha szeretnél valakivel beszélgetni nekem nyugodtan irhatsz :)
2013. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mièrt ne jöhetne össze újra az exével sajnos manapság ha valami megromlik nem tesznek meg a kapcsolat érdekében mindent eldobják a másikat szerintem nyugodtan kezdjétek újra egy próbát és egy esélyt megér szerintem.
2018. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!