Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haver csaja szent és érinthete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver csaja szent és érinthetetlen?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb barátom kb 3-4 éve ismerem, sokat segítettünk egyetemi évek alatt egymásnak de kb egyetem útán havi 2-3 alkalommal futunk csak össze. Rá lehet (illik) ilyenkor mozdulni a csajra ?


A válaszadók között egy Ferrari 458 sportkocsit sorsolunk ki közjegyző jelenléte nélkül.



2013. máj. 17. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
rá lehet, mert mindent lehet, de gerinctelenség. és nem csak a haver csaja, hanem bárkié
2013. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Más csajára soha, semmiképpen nem illik rástartolni. Akár haverod akár nem.
2013. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen...de a kutyája nem.
2013. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ha a közjegyző is úgy gondolja. Ferrari helyett adj egy pipát felfelé. És ne sorsolj!!!!
2013. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
minden esetben ismerős csaja szent és sérthetetlen!!
2013. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha együtt vannak akkor feltétlenül! Nem csak az övé, hanem alapból akit le tudsz választani a barátjáról, nem éri meg mert rólad is ugyanúgy leszedi majd valaki.

Ha már nincsenek együtt, szerintem akkor se túl sportszerű. Döntsd el hogy mi a fontosabb, a csaj vagy a haver, mert a kettő együtt szerintem nem megy.

2013. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég komoly görénységről adna tanúbizonyságot. Szóval igen, szent és sérthetetlen.
2013. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Antonius Caepio ***** válasza:

Eleve egy foglalt lányra illetlenség / butaság / értelmetlen "ráhajtani", mert vedd tudomásul, hogy van párja, és kész.

Az, hogy jelen példában az illető lány párja egy haver, az csak még jobban rondít a helyzeten.

2013. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, értettem.
2013. máj. 17. 02:29
 10/10 anonim ***** válasza:
es akkor mivan ha foglalt?nem a baratja tulajdona
2013. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!