Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig megnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig megnézi a nagymellű lányokat az utcán, dobjam?

Figyelt kérdés
Nekem nincs olyan nagy mellem, de ha megyünk ketten az utcán akkor minden olyan lányt megnéz akinek nagy melle van, én nagyon szeretem, de ez már idegesít.

2013. máj. 17. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
csináltasd meg a tiéd
2013. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Hűséget fogadott, nem pedig vakságot..
2013. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem,igen dobd!
2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Fake kérdés.
2013. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg előbb szólj neki, hogy zavar, nem kell rögtön dobni.
2013. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%

2: egyet értek

szerintem ne dobd mert hát gondolom te sem néznél át minden görög Adonison az utcán.

2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy ösztön, ami ellen nagyon nehéz küzdeni, de attól még téged szeret. Tudod jó esetben egy lány több, mint két szép mell.
2013. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én imádom a páromat, jó nő is, mellesleg is el van látva rendesen, de bele pusztulnék, ha egy bögyös leányzót nem néznék meg... Szinte be van programozva a szemem... Még kocsiból is kiszúrom... Sokszor már én szégyellem, de egyszerűen belehalnék, ha nem nézhetném meg! Pedig a párom sokkal jobb nő, mint én pasiban, de nem tehetek róla...
2013. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Dobni azért elég durva lenne egy ilyenért. Tudod, hűséget, nem vakságot... de lehet diszkréten is csinálni. Az számomra rendkívül visszatetsző, amikor sétál kézenfogva egy pár, és a pasi feje majd le esik a jó nők után. Nézze meg, ez természetes, én is megnézem a pasikat, de úgy, hogy a másik ne vegye észre.
2013. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Ez ilyen, Te is megnézed a lányokat, ha éppen olyan / cipő / ruha stb van rajta.

Kár ebből hisztit csinálni.

32F

2013. máj. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!