Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha én izmos akarok lenni, de a párom a husis lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kimondottan vékony ,de ducinak sem mondanám magam...kövérnek meg egyáltalán nem. inkább normál alkatúnak. a barátomnak meg előttem kimondottan duci barátnői voltak. ( én kezdeményeztem anno). mostanában elkezdtem facebookon meg interneten izmos nőket nézegetni( nem félreérteni!!), étrendeket keresni, konditerembe járni, tornászni. le is fogytam 3-4 kilót, és azt vettem észre hogy a pasimnak ez egyáltalán nem tetszik. nem tetszik hogy nem eszem vele "jó kajákat" (spagetti, pörkölt, rakott krumpli, csoki...) . nem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk, de én nagyon szeretnék izmos lenni. mit tegyek?

2013. máj. 12. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondod, "husis". Tudnod kell, hogy a hús, az az izom másik, köznapi neve, tehát kettőtök céljai nem ellenkeznek egymással.
2013. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Akkor Te elindulsz jobbra, ő balra, integettek aztán viszontlátásra.


Legyél Gyurma Gyöngyi aztán keress egy olyat aki imádja a gyurmákat.

2013. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


neki ilyesmi barátnői voltak( az arcot ne nézzétek)


nekem ez tetszik


[link]

2013. máj. 12. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon kevesen indulnak be erre - főleg a 40 kilós kockák, meg az alacsonyak - igaz ha így akarsz kinézni akkor szeretnél is domináns lenni, nem? Ergo keress egy ilyet aztán had szóljon.


A mostani csávóddal vizont zerintem ha ez így lesz felejtsétek el egymást.

2013. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


kb ilyen az alakom

2013. máj. 12. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a csávódat, hogy miért nem örül a terveidnek.
2013. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a saját hibámból mondom, most döntsél,

ha tovább folytatod, ketté fog válni az utatok

szóval gondolkozzál el, nem attól leszel boldog, hogy olyan alakot akarsz N

2013. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod szeret, akkor meg kell értenie, hogy sportolni akarsz, ennyi.
2013. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7: miért baj az ha én nem akarok teltkarcsú lenni? miért baj ha én olyan akarok lenni mint az aerobic edzők a fitness clubokban?
2013. máj. 12. 16:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, de ehhez olyan csávó is kell, aki erre gerjed. Ilyen meg nem sok van, tehát ha találsz akkor becsüld meg magad.


A kigyúrt csaj meg olyan mint a metroszexuális férfi. Nem sokan kedvelik az ellentétes nemből.

2013. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!