Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egyedülálló férfit, aki egyedül neveli kisgyerekét?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és sokkal-sokkal érettebb a koromnál, egyszerűen nem tudok átlagos 18 évesként élni (sok nem jó dolog segített hozzá ehhez az állapothoz), családra saját életre van szükségem. Vannak esetleg olyan férfiak akik ismerkednének egy 18 éves lánnyal?
2013. ápr. 24. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
És tartsanak is el?
2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még tanulok, de dolgozni is megyek. Nem vagyok nagyigényű amúgy sem, szóval nem ez a cél
2013. ápr. 24. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok, és sajnos én is kilógok a korosztályi átlagból :(
2013. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek egy értelmes férfi akinek már van egy gyereke is az nem kezd egy szintén számára gyermekkel.
2013. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy gyerek túl sok lenne, tudod.
2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszünk egymásnak,akár lakhatsz is velem...

És el tartalak...

De akkor csak,ha megfelelünk egymásnak.Gyerekem az nincs.

24-f

2013. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem teljesen így működik... tudod, én ismerek olyat, aki harmincas, gyermekét egyedül nevelő pasiként fiatal csajokkal ismerkedik, de csak szexre...

Ugyanis egy gyerekét nevelő szülő nem költöztet magához akárkit, csak úgy. A gyerek élete nem átjáróház, hogy ha pár hónap után valami nem stimmel, akkor jöhet a következő. Tehát kapcsolatot keresnek a gyermeküket egyedül nevelő férfiak is/nők is, de összeköltözés csak akkor lehet, ha valami tényleg komolyra fordul, és már bizonyított a kapcsolat, hogy hosszú távon ki fog tartani. Legalábbis a felelősen gondolkodók így csinálják... azért látok ellenpéldákat, ahol a 6 éves kislánynak már a 3. "pótapukája" van.

2013. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!