Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan hogy csak azért jöttetek össze egy lánnyal hogy lefektessétek? Az ilyen fiúkat hogyan tudom "felismerni"? 15/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell felismerni, kérdés mennyi idő után adod meg magad.
2013. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Felismerni nem, de kiszűrni tök egyszerű: ha bírja 1 hónapig, akkor mehet a szex. Mármint neked még kell 1-2 év, de aztán aki kivár 1 hónapot az már valszeg nem csak a suncuskádat akarja.
2013. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Felismerni nem biztos,hogy könnyű.Viszont aki vár 1-2 hónapot az biztos nem csak a testnyílásaidra hajt.

15 évesen nem nagyon érdemes pár hóna után lefeküdni valakivel.Ha nagyon elnyomhatatlan vágyat érzel,akkor is várj 6 hónapot szerintem.

2013. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mr.brown ***** válasza:
62%

Ne hívják Barney Stinsonnak!

Pacsi!

2013. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Ne is, ő meleg..
2013. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Barney Stinson nem meleg, legfeljebb az őt alakító színészt.


Pacsi! :)

2013. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Volt. Nálam nem jönnél rá, soha.
2013. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp azt tanácsolom,hogy várj legalább 1 hónapot.

Nagyon fiatal vagy, a kíváncsiság hajt nem a vágy! Hidd el, érdemes várni, mert nagyon sok fájdalomtól kíméled meg magad!!!

Egyébként sok olyan srác van, aki úgy tesz mintha várna türelmesen, közben van neki más akivel lefekszik. Hidd el, az évek során fel fogod ismerni Őket!

Ha leírod a szituációt, szerintem könnyebben tudunk segíteni, hogy csak szexelni akar, vagy mást is...


Én a férjemmel 29 évesen ismerkedtem meg. Sok petting volt 1-2 hét után, de végül 2.5 hónap után voltunk először együtt. Azóta eltelt több, mint 5 év és már a felesége vagyok :)


Ui: Barney Stinson valóban meleg :)

2013. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi kicsit bunko leszek de 15 évesen hovaa szexelsz?
2013. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fel lehet ismerni. lehet, hogy tapasztalat nélkül nem fogod meglátni, de van egy bizonyos nézésük a fiúknak. :) amikor nagy szemekkel, kis mosollyal, rajongva, szerelmesen néznek egy lányra, akkor szerelmesek belé, az őszinte, megjátszhatatlan, egyértelmű nézés :) amúgy egyik ismerősömmel is kicsesztek, 3 hónap után lefeküdt egy sráccal, aki csak ennyit akart tőle. 1 héttel később dobta is... tehát, sosem lehet tudni, hogy mennyire türelmes az adott ember... nézd az arckifejezéseit, amikor vele vagy és rád néz ;)

amúgy 15 éves az már nem kicsi sztem. igazából a kor agyban és viselkedésben dől el, nem korban, de korban is már legális a szex. én 16 és fél éves voltam, amikor elvesztettem, és 5 hónapot vártunk az exemmel. csodás volt, nem bántam meg egyáltalán :)

18/L

2013. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!