Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkoznál egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoznál egy párkapcsolatban lévő lánynál?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag ovis korunk óta ismerjük egymást, most 28 évesek vagyunk, nekem mindig Ő volt az ideálom mind külsőleg, mind a stílusát tekintve. Volt egy időszak, amikor évekig nem láttam, mert küldöldön élt, de néhány hónapja itthon van és el szoktunk menni iszogatni, beszélgetni, de ennél több nem történt. Én viszont nagyon szerelmes lettem belé, de jelenleg sajnos kapcsolatban él, bár szerintem nem igazán működik jól, sokat veszekednek, ezt el is mondta nekem.
2013. máj. 17. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felesleges,várd meg a végét,úgy jöhettek ki belőle tisztességesen
2013. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitsába! Keress mást, van belőlük bőve.
2013. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy mi tart vissza. De egy kicsit talán mégis, talán úgy gondolhatod, hogy túl sok a vesztenivalód, ha esetleg nemet mond, és a lehet a barátságnak is lőttek. De ennek ki kell derülnie, ha ennyire szerelmes vagy.

Én sosem csináltam ebből problémát, ha így éreztem, mint most te, megmondtam a lánynak, ha kapcsolatban volt, ha nem.

2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy hazatért külföldről? Tudom nem ide vágó,csak nehéz megértenem,hiszem sokkal jobbak a lehetőségek,meg a fizetés is.Amúgy én nem másznék rá.Kapcsolatban veszekedés ide vagy oda,nem akarnék harmadik lenni,aki tönkretehetne egy oylan kapcsolatot,ami talán megoldható némi kommunikációval,fiú fájdalmáról nem is beszélve. Meg azon az álláspontot vagyok,ha valakit szeretek legyen boldog,örülök ha mosolyogni látom :) De tégy belátásod szerint. 19F
2013. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom udvarolj neki....


Nekem 6,5 kapcsolatomnak úgy lett vége pedig együtt éltünk amúgy, hogy elszerették a párom. Találkozgattak sokat a hátam mögött míg bele nem szeretett a srácba. Azt hozzá teszem mi kapcsink se volt jó mert, ha jó lett volna akkor nyilván nem foglalkozik a sráccal.


Most jelenleg én vagyok olyan helyzetbe, hogy össze akarok jönni egy csajjal akinek 10 éve van élettársa és valószínű, hogy össze fogunk jönni. Srác nem foglalkozik vele és nem szereti annyira, hogy vele maradjon... de ez még odébb van.


Ha ez a lány panaszkodik neked a srácról akkor csak légy mellette és hajts rá. Nincs ebben semmi elítélendő dolog.


Válaszodra a válasz: Igen, próbálkoznék!


Elvégre nem egy boldog párkapcsolatot fogsz tönkre tenni. Csajt mented meg egy szenvedéstől... mert lehet magától nem lépne elvegetálna abban a kapcsolatban még vagy 2-3 évet.

2013. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen rossz egy párkapcsolat, ne tégy úgy, mintha nem létezne.
2013. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


"Kapcsolatban veszekedés ide vagy oda,nem akarnék harmadik lenni,aki tönkretehetne egy oylan kapcsolatot,ami talán megoldható némi kommunikációval,fiú fájdalmáról nem is beszélve. Meg azon az álláspontot vagyok,ha valakit szeretek legyen boldog,örülök ha mosolyogni látom"


Miért lenne 3.? Hisz csak udvarol neki és füzi meg hódítja! Akkor volna harmadik, ha a csaj vele is dugna meg a rendes párjával!


Kit érdekel, hogy rendes beszélgetéssel megoldható volna az ő párkapcsolatuk, ha én meg szerelmes vagyok abba a lányba!


Attól én nem leszek boldog, ha az én szerelmem más oldalán van és más csókolja más fogja a kezét és ne velem mosolyog!


Kérdező te csak magadra gondolj ne a csajnak a pasijára, hogy szegény srác jaj, hogy fogja feldolgozni a szakítást. Megkellet volna becsülni a nőjét!


Sok sikert hozzá!

2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

soha nem kezdenék ki foglalt lánnyal


elvi oka is van


plusz, ha nekem sikerül őt elszeretnem mástól, akkor másnak is fog tőlem

2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A helyedben én is próbálkoznék, ha olyan jó és stabil egy kapcsolat, akkor ki fog tartani egymás mellett a két fél, próbálkozások ide vagy oda. Ha viszont valakinek bele lehet "ültetni a bogarat a fülébe", akkor ott valami nem működik rendesen. Ez az én véleményem.
2013. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"plusz, ha nekem sikerül őt elszeretnem mástól, akkor másnak is fog tőlem"


Ez azért így elég közhelyes, lehet, hogy egymással nagyon boldogok lennének, sokan viszont nem mernek/akarnak kilépni egy szarul működő kapcsolatból, én is beleestem ebbe a hibába régebben. Lehet, hogy a lánynak csak egy impulzus hiányzik,pl. hogy szerelmet valljanak neki.

2013. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!