Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkoznál egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoznál egy párkapcsolatban lévő lánynál?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag ovis korunk óta ismerjük egymást, most 28 évesek vagyunk, nekem mindig Ő volt az ideálom mind külsőleg, mind a stílusát tekintve. Volt egy időszak, amikor évekig nem láttam, mert küldöldön élt, de néhány hónapja itthon van és el szoktunk menni iszogatni, beszélgetni, de ennél több nem történt. Én viszont nagyon szerelmes lettem belé, de jelenleg sajnos kapcsolatban él, bár szerintem nem igazán működik jól, sokat veszekednek, ezt el is mondta nekem.
2013. máj. 17. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

hú nagyon csúnya dolog lesz amit mondok, de reális !


mindenek előtt tisztába kell lenned azzal, hogy egyáltalán ő hogy tekint rád, vagy egyáltalán a múltatokban tekintett-e bármikor másként rád, mint egy barátra.. nekem is van olyan fiú barátom, akivel sokat beszélgettem hogy így meg úgy rossz volt a kapcsolatom, de SOHA meg se fordult a fejembe, hogy köztünk bármi több legyen.. s: szóval először ezt kell kiderítened, hogy egyáltalán bejössz-e neki mint pasi, mert ha nem, akkor jó barátság, ovisszerelem ide vagy oda, felesleges lejáratni magad..

na már most; patkány dolog ráhajtani egy kapcsolatban lévő emberre. de ha egyfolytában panaszkodik hogy milyen sz@r a kapcsolata, akkor annak előbb vagy utóbb vége lesz.. ha valamilyen csodával határos trükkös módon ki tudod deríteni hogy bejössz-e neki, akkor én azt mondom hogy türelem rózsát terem, ne kezd el csábítgatni, VISZONT NE hanyagold el ! legyél hozzá kedves, figyelmes, ez csúnya lesz, de kicsit legyél papucs.. legyél ott mellette ha épp összeveszett a barátjával, ha meló miatt kiborult, ha tényleg olyan eszményi nő, mint ahogy leírtad, ezt értékelni fogja... de SOHA ne add a tudtára hogy mennyire oda vagy érte, ne hívogasd, ne keresd, mert akkor természetesnek fog venni, és nem lesz neki mit meghódítania.. ha megkérdezi te hogy tekintesz rá, ne vágd egyből hozzá hogy "jesszus, te vagy életem szerelme, légy a gyermekeim anyja".. hideg vérrel vágj oda annyit, hogy "ezen még nem gondolkodtam, de majd talán sor kerítek rá".. példának okáért, én közel 4 évig szenvedtem egy srác miatt, olyan szerelmes voltam, hogy atyaúristen ő volt az első, a mindenem, 18 éves voltam és négy évig tartott.. mindig szemét volt hozzám, nem foglalkozott velem, kihasznált stb, de pokolian szerettem, isten tudja miért :/ .. és jött egy ilyen rendes srác, mint amilyennek te is tűnsz, és ugyan ezeket csinálta velem mint amiket most tanácsolok neked. a vége az lett, hogy olyan szinten habarodtam bele abba az édes fiúba hogy össze is jöttem vele és életem legjobb döntése volt, hogy otthagytam azt a barom első szerelmemet... mondanom sem kell, hogy utána szívta is a fogát hogy egy ilyen lányt elengedett, de eszem ágába sem volt visszamenni hozzá :)


szóval összegezve amit tanácsolok;

NE próbálkozz, NE kukacoskodj bele amíg tart a kapcsolat, de mindig legyél elérhető, válj a legjobb barátjává, mondhatni már a társává, de ne lássa rajtad hogy epekedsz..


remélem tudtam neked segíteni, majd mindenképp oszd meg velünk (ha majd csak évek múlva is), hogy alakult a dolgotok :)


nagyon sok sikert kívánok !! :)


22/N

2013. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!