Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag/jól kereső lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag/jól kereső lányok! Nálatok is folytonos gond a pénz?

Figyelt kérdés
nagyon jól keresek,nagyjából 5x annyit,mint a pasim,aki átlagfizetést kap. így érthető,hogy több dolgot is megengedhetek magamnak ill. magunknak. Nos,ezzel van a baj.Nem hatalmas problémák és veszekedések,inkább parázs viták,de akkor is. sok cuccot veszek neki,játékokat,DC cuccokat,folyton teli a hűtő jobbnál jobb sörökkel,étterembe járunk havi többször,stb,minden,ami egy pasinak jó. viszont nagyon cikinek érzi,hogy ekkora a különbség és sok közös programot is az én pénzemből fizetünk. viszont az ő lakásában élek,és nem kér rezsit,szóval teljesen korrekt,én mindig mondom is,hogy én ezt tudok adni,te pedig azt,kvittek vagyunk.de sokszor érzem,hogy feszeng.van,hogy elfogy a fizetése a hónap utolsó 2-3 napjában,és akkor én szoktam neki adni. a fizetése nagy részét is folyton rám költi,hatalmas virágcsokrokkal és különböző ajándékokkal állít be,aminek őszintén örülök,de mindig megkérem,hogy ne vegyen semmit,inkább 'máshogy' ajándékozzon meg :))) de azt mondja,nem megy neki,imád,és annyira szeret megajándékozni,hogy nem bírja ki. szóval,fura a szituáció,én szeretnék neki mindent megadni,de nem kérem cserébe,nem ezért adom neki,hanem simán szeretetből,és mert adni szeretnék,minden téren.szeretném,ha inkább magára költené azt a pénzt,amiért ő dolgozik meg. hogyan adhatnám a tudtára?elmondtam már így,de sajnos nem használt
2013. máj. 17. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismeros a szitu.. :( ez nagyon nehez. Ertelmes tanacsot nem tudok adni..bocsanat! Miota vagytok egyutt? Idovel csitulni fog a helyzet.
2013. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja,és a legfontosabbat kihagytam: én semmivel sem éreztetem ezt a különbséget. nem villogtatom látványosan a kártyám,ha vásárolni megyünk,étteremben sem a pénzt. diszkéten előre neki odaadom,hogy ő fizessen,még nem is a helyszínen,hanem jóval előtte. soha,egy vita alkalmával sem hoztam fel a témát,és nem is fogom. ha pedig elfogy a pénze,nem kér tőlem vagy kuncsorog vagy ilyesmi,nem erre kell gondolni. én tudom nagyjából mindig,mikor fogy el a fizetése,és a pénzt sem úgy adom,hogy "na,itt van,látom elfogyott",hanem "szívem,adj egy ölelést" és akkor a nacija zsebébe csúsztatom,nyilván érzi. ez nem kevésbé kínos,ilyenkor mindig nagyon kedvesen megköszöni,hogy figyelmes vagyok
2013. máj. 17. 20:11
 3/10 A kérdező kommentje:

1 éve,2 hét ismeretség után megkért,hogy költözzek hozzá

ő: 28F

én: 23N

2013. máj. 17. 20:12
 4/10 A kérdező kommentje:

és nem kérem vissza a pénzt,nem kölcsönbe adom,az meg nekem lenne kínos!

remélem,csitulni fog,mert tényleg szeretném,ha ki tudna teljesedni ebben a boldogságban,annyira jó ember

2013. máj. 17. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem valahogy akkor is meg kellene beszélni , 28 éves szóval megérti hogy mit szeretnél, vagy ahogy mondod ő érzi kínosnak és ezért nem akarja..

de am nem tudom. :S

2013. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Férfiból van... Természetes, hogy azt érzi, neki kellene többet letennie az asztalra. Ez valahogy bennünk van. Nem tehetünk róla. :)

Egyébként melyikőtök mit dolgozik? Lehet, hogy a munkahely váltás, esetleg egy új szakma javítana a helyzeten. :)

2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kamuszagú ez egy kicsit.

Egy magyar bruttó átlagfizetés 2012-ben 223 ezer forint volt, eszerint te milliós bruttó körül keresel 23 évesen.

A leírásod alapján úgy viselkedsz vele, mint egy gazdag dáma a fiatal szeretőjével.

Ez egy ábránd, nem párkapcsolati kérdés.

2013. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, most tényleg, ha valaki kérdéséből végre valami pozitív dolog derül ki, akkor az már rögtön kamu??

Viszont arra én is nagyon kíváncsi lennék, hogy ilyen fiatalon milyen munkával tudsz ilyen jól keresni?:)

2013. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak van igaza, ez nem egy valós történet.
2013. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon örülök,hogy segítettetek,köszi a semmit,tisztelet a kivételnek. botrány az oldal!

nálam az átlagfizetés inkább 120-160e között van. én meg 500 felett keresek kicsivel. jóóó,akkor nem 5x többet keresek... :D komolyan nem hiszem el,hogy miért nem lehet válaszolni normálisan -.-"

2013. máj. 18. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!