Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond, hogy nagyon vágyódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, hogy nagyon vágyódom egy pénzes jól kereső nőre, és csak nekik adok esélyt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sz.r anyagi helyzetbe élni, és szeretnék több gyereket felnevelni, de mellé dolgoznék én is, hogy ne a nőm tartson el, és így jobban fogunk állni anyagilag. Vagytok/voltatok már ilyen kapcsolatban, de fordított esetben is kérdezem, hogy a férfi jól keres a nő nem?
2013. jan. 18. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az gond, hogy nagyon vágyódom egy pénzes jól kereső nőre, és csak nekik adok esélyt?"


Hát sok sikert haver,szükséged lesz rá.

2013. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán idősebb nők között keresgélj.
2013. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nők már évezredek óta így élnek, hogy csak pénzes pasiknak adnak esélyt. Te is válogathatsz ez alapján.

Nem kell emiatt szégyenkezned, természetes vágy, hogy ne élj szegényen, nincstelenül, törekedj a jobb életre és a gyerekeidnek is jobb életet teremthess.

Válogass, ne kösd le magad egy neked nem megfelelő, akivel nem élnél hosszú távon.

2013. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe még pénzes nő keresése helyett, hogy olyan lányt keress, aki szeret és akit szerethetsz és Te teremtsd elő az anyagi jólétet férfi létedre?
2013. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, nem soká lesz egy szakmai végzettségem amivel nem sokat érek mindenhol azt hallom, hogy egy olyan végzettséggel csak minimálbért lehet keresni, főiskolához meg nincs meg a pontszámom és pénzem hozzá.
2013. jan. 18. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést ... manapság diplomával sem egyszerűbb munkához jutni és egy szakember többet keres mint egy diplomás ... ergo ez csak kifogás.
2013. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nő egy idő után le fog nézni téged (tudat alatt biztosan). Évezredek óta az a nézet, hogy a férfi legyen a családfő, a nő meg nevelje a gyereket. Tudom, ez felborult, és a nőnek is muszáj dolgozni, de az én tapasztalatom szerint ahol a nő a család fenntartó, ott komoly gondok vannak/lesznek a kapcsolatban egy idő után. A magam példájából indulva a barátomat nagyon zavarja ha én nő létemre többet keresek mint ő. Sérti a büszkeségét, valamilyen szinten.
2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apukám és anyukám példáját írom le most.

Apum nem gazdag, van 2 saját háza, amit a szüleitől örökölt, de más vagyona nincs. Viszont magas iskolai végzettsége van, intelligens, empatikus, jó indulatú, becsületes ember. Anyukámnak 2 nagyon jó saját vállalkozása volt, mikor megismerkedtek, az egyiket feladta az én születésemkor, hogy velem tudjon foglalkozni. Anyukám a családfenntartó, még ha nem is kell dolgoznia. Apukám fizetése a rezsire és a ház körüli költségekre megy. Anyum domináns nő, de apum azért nem hagyja magát annyira elnyomni. Van, amire rámondja az igent, csak, hogy elkerülje a konfliktust, de azért ő sem egy báb. 26 éve vannak együtt. Nem házasok, élettársak. Tisztelik egymást, anyukám nem akarta soha apukámat megváltoztatni és ez szerintem jó. Úgyhogy van ilyen is, ahol jól mennek a dolgok, még akkor is, ha az egyik fél, ebben az esetben a nő, az erősebb anyagilag.

2013. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!