Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai egy komoly kapcsolat vége után 4-5 hónappal új kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed:) Ha már elfelejtetted és túltetted magad az előzön akkor nem, de ha csak felejteni szeretnél, és még mindig az exed szereted, akkor inkább hagyd és nem verj át senkit:)) Ezt csak Te tudhatod:)
2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt minden embernek magának kell tudnia édes jó istenkém
2013. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy annyi idő elteltével tudod túltenni magad teljesen, véglegesen egy kapcsolaton szakítás után, amilyen hosszú maga a kapcsolat volt.
2013. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni,hogy készen állsz rá. De annyit hozzáfűznék, hogy nekem anno hasonló helyzetben azt mondták vágjak bele...
2013. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem velem tőlem akar egy ilyen pasi valamit (lehet nem is kapcsolatot-nem tudok kiigazodni rajta) ...
2013. máj. 18. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt elég a 4 hónap, de erre sajnos a srác mellett jöttem rá. Nem is az ex hiányzik, de annyira összetört a szakítás, hogy én most képtelen vagyok bárkihez is alkalmazkodni, nem akarok senkinek megfelelni, nem akarok kötöttségeket, és egyáltalán nem akarok úgy semmit komolyan csinálni. Amíg nem kezdtünk el járni, komolyan hittem, hogy rendes kapcsolatot akarok, csak ez felnyitotta a szemem. De ettől még lehet, hogy másnak elég, főleg ha nem is durva vége volt az előző kapcsolatnak.

22L

2013. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!