Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom teljesen félreértette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom teljesen félreértette a helyzetet, és most nyilván el akar hagyni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy évek óta egy pizzériában dolgozom szakácsként. Pénteken délelőttös voltam, és viszonylag hamar végeztem. Amikor hazaindultam volna, észrevettem, hogy exem az egyik boxban ül pár barátnőjével, így odamentem hozzájuk beszélgetni. Fél órája ülhettünk ott, amikor hirtelen beállított a párom. Minden pénteken munka után hozzám jön, ám gondolom, most hamarabb végzett ő is, és úgy gondolta, meglep. Sajnos, észrevette, kivel beszélgetek, hátat fordított és elviharzott:S. Azóta a telefont se veszi fel, az üzeneteimre se reagál, pedig tényleg nem volt semmi olyasmi, de ő teljesen félreértette... Csak beszélgettünk, semmi több. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy anno egyszer megcsaltam az exemmel, de bevallottam neki. Nehezen viselte, de adott még egy esélyt, és akkor azt mondta, többet nem ad, ha egy kicsit is hibázok, elhagy, és akkor legyek boldog az exemmel. Szeretem a páromat, semmit sem érzek már az exem iránt, ha összefutunk, beszélgetünk néha, most is ez történt:( Nem szeretném emiatt elveszíteni, azt a régi félrelépést is teljesen megbántam, hülye voltam:S Mit tegyek, hogy megbocsásson? Amúgy is féltékeny típus, szerinte nem helyes az exekkel találkozni, ha párunk van, ő sem teszi. Szerinte csak az fér bele, hogy neten dumáljunk, más nem. Kérlek, adjatok pár tippet, hogy engeszteljem ki, ha egyáltalán hajlandó meghallgatni:S


33/F

25/N



2013. ápr. 21. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

1. Megcsaltad az exeddel és ő ezt tudja

2. Exeddel fenntartod a kapcsolatot

3. Látta

4. Csodálkozol?


Nem az a baj, hogy nem helyes, hanem hogy anno megcsaltad

vele, onnentól kerülnöd kellett volna az exed.


Első ránézésre a dolog "totál szívás", mindenesetre ne

hívogasd folyamatosan, és virágot se vegyél neki.

2013. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ráb...tál .. xdxdxd
2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom nem hívni, ma semmit se léptem az ügy érdekében. Tudom, hogy kell neki pár nap, mire lehiggad, de igazán megírhatná, mit akar tenni, rossz ez a bizonytalanság :S. Mindent jóvátennék, ha adna még egy esélyt, ennyit nem ért az a kis beszélgetés:( Nem akartam neki virágot adni, nem szereti, amikor ajándékokkal engesztelem egy-egy veszekedés után, azt mondja, azzal semmit sem ér. Jobban szereti, ha bizonyítok, de ha nem áll szóba velem, nehezen fog menni:S
2013. ápr. 21. 11:16
 4/18 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, ha jól gondolom, itt van vége,

Te tartani akarod az exel a kapcsolatot, az a Te dolgod, ne várd el valakinek tetszik, hogy ez miért jó egyeseknek nem tudom, ezen jó lenne elgondolkodnál, nem fog meghallgatni, hiszen egyszer már dugtál mögötte, ott a bizalmat eljátszottad, ennyi, csak gondold végig az ő szemszögéből és azt Te miét éreznél, szóval nincs több esély, ne legyen igazam, de itt a vége N

2013. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek. A párodnak pedig igaza van,minek cseverészel a volt nőddel ha egyszer megcsaltad vele ?
2013. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom az akkor történteket, megbeszéltük akkor, rosszul esett neki, de nem hagyott el, amiért hálás vagyok. Sajnos, a bizalma felém megcsappant, ami tökéletesen érthető, de minden rendben ment köztünk. Nem hittem, hogy emiatt ennyire felkapja a vizet, hiszen amikor neten beszélgetek valamelyikkel, akkor sincs semmi baj. Nem kerestem a helyzetet, hogy beszélhessek az exemmel, de ha már ott volt, odamentem, hiszen még másfél óra volt a párom buszáig, mentem volna elé... Nem számítottam erre az egész hülye helyzetre:S
2013. ápr. 21. 11:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg a másodikkal értek egyet.
2013. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

tudod az élet mindig olyat produkál ami még nem volt, itt az volt a lényeg az exel dumáltál, pontosan tudtad mi történt köztetek, Neked megérte ezt, a tettekért vállaljuk a következményeket, sajnálom

írtad, ha neten beszélgetsz, tán az összes volt lánnyal tartod a kapcsolatot? N

2013. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem minddel, kettővel összesen. Anno mindkettővel együtt éltem, párom nem várhatja el tőlem, hogy min. a barátságot ne ápoljam feléjük, de tényleg nincs semmi se köztünk. A megcsalás már rég volt, azóta folyamatosan bizonyítok neki, remélem, ez azért jelent majd neki valamit. Ma írt nekem:


Szia!


Nem akarom kommentálni a pénteken történteket, de nekem elég rosszul esett, amit tettél. Nem gondoltam volna, hogy vele töltöd a szabadidődet, azt hittem, már nem jelent semmit se neked. Bíztam benne, hogy az a félresiklás csak egyszeri alkalom volt, és bíztam benned is. Látom, téged még nem csaltak meg sose, így nem lehetsz tisztában azzal, hogy milyen baklövést követtél el. Gondolkoznom kell pár napot a történteken, szerdán átbeszélünk mindent, de szeretném, ha minden kapcsolatot megszakítanál az exeiddel, mert ez így nem fog működni. Nincs több mondanivalóm, te döntesz...


Ezt írta...

2013. ápr. 21. 11:39
 10/18 anonim ***** válasza:
jogos...dönts okosan. Mi nők nehezen viseljük a "kapcsolatápolást" az exekkel. Nézd - te is tudod, tapasztaltad: alkalom szüli a tolvajt. Ezen nincs mit nem érteni vagy tolerálni...Vagy az exek vagy a jelenlegi.
2013. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!