Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A smárolás és a csók között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A smárolás és a csók között van különbség?

Figyelt kérdés
Ha van,mi az?
2013. máj. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

csók az lehet :

sima pár másodperces ajakcsók..

és lehet nyelves is.

2013. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csóknál nem dugod át a másik szájába a nyelved.
2013. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindkettő ugyanaz tudtommal. szájrapuszi, abból jön a csók/smárolás/csókolózás. itt már csak az nem mindegy hogy nyelves-e vagy csak ilyen szájharapdálós-e a dolog. na mindegy nem is izgat, az a lényeg hogy élvezem.
2013. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első számú megkülönböztető jel: A tinik smárolásnak mondják, a felnőttek csóknak.


+ a smárolás alatt vadabb csókot értünk. Egy lágy csókra nem mondják hogy "smároltunk".

2013. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egymás szinonimái szerintem, de ha nagyon különbséget akarok tenni, akkor a csók szenvedélyesebb, tele érzelmekkel, míg a smárolás nyersebb, durvább, és nincsenek érzelmi alapjai.

Például ha a szerelmemmel csókolózok (pontosabban csókolóztam, mert elhagyott), egy buliban spiccesen meg smárolok.

Én így gondolom. :)

18/L

2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nyelves csókot is csók, gyerekek! áhh mondtam h a tinik... :D
2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ötösnél az igazság. a smárolás az mai tinikre jellemző.
2013. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én már tiniként is utáltam a smár szót, mert olyan lazáskodó. a többiek mindig azt használták.

a csók kifejezés sokkal szebb, kifejezőbb. és mutatja, hogy mennyire szép, jó érzés.

imádok csókolózni.

2013. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!