Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus kinövése. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus kinövése. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem? Talán apakomplexusom van, vagy mi!? Legalábbis utána olvastam a dolognak, meg sok helyről ezt kapom vissza.

Most 21 éves vagyok, és már tizenéves korom óta azt vettem észre, hogy mindig a nálam idősebb pasikkal kezdek el kapcsolatot létesíteni. Először még jó is volt, csak 25-29 körüli pasik jöttek szóba. De mostanra egyre rosszabbra fordul a dolog! :-( most már 35-40 alatti pasihoz nem tudok vonzódni. És ez már zavar!!! Az exem 45 éves, nem voltunk együtt sokat, de én nagyon szeretem még most is, minden olyat megkaptam tőle, amit más pasiban hiányolok. MINDENT! És itt nem a pénzre gondolok, sőt... Együtt oldottuk meg a pénzügyi dolgokat mindenben. Én is segítettem Neki, ő is nekem. A lényeg: Lelkileg teljesen egymásra hangolódtunk, hasonló a stílusunk, együtt buliztunk, de ő neki zavaró volt néha, hogy az ismerőseink mit szólnak.. És ezért lett vége. Pedig én bármit megadnék érte. Most van még egy pasi akivel ismerkedek, benne még nem találtam rá ennyire azokra a dolgokra, amire szükségem lenne, de ő meg 42 éves.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ebből ki lehet nőni? Nem szeretnék megint úgy járni, mint az előző pasimmal. Próbálok fiatalabbakkal lógni, de nem jönnek be. El sem tudnám képzelni, hogy egy korombeli sráccal járjak. Vannak jó barátaim, de teljesen mások, mint ami az ideálom. Hiába akármilyen jó pasi, lehet kígyúrt szőke kékszemű, NEM! És lehet, hogy visszakapom azt, hogy néhány srácot megbántottam, mert szeretett volna valamit, én pedig elutasítottam, az eszem szerint jó lett volna, de ha a szívem ezt nem érzi, akkor nem tudok mit tenni :-(

Mit csináljak?? Már nagyon szenvedek ez miatt!!!


2013. máj. 18. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem nincs, minthogy keresgélj a fiatalabb korosztályban, nem lesz könnyű...
2013. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Van itt egy 38-s ha ez segít...

;)

2013. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne járhatnál egy 40essel? Igazából nem tökmindegy? Egy életed van, éld úgy, ahogy jól esik. Mindig beszélni fognak az emberek valamit, mert kicsinyesek és önzők, de ha te boldog vagy és nem ártasz senkinek, nem teszel tönkre családokat akkor nem mindegy mit gondolnak?
2013. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Megismernélek!

F./50+

2013. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem is miattam nem működött a dolog, mert engem nem érdekelt, hogy ki mit mond. Inkább Ő volt az, akit ez zavart. Sokszor próbáltuk megbeszélni, de mindig azt mondta, hogy nem akarja elvenni a fiatalságomat.. Amit megértek, mert teljesen igaza van, de én tényleg szeretem!! Pedig nem akarom, és mondom, próbálok fiatalabb körökben mozogni, de teljesen más. A felfogásuk, a viselkedésük, a közeledésük, a hozzáállásuk, minden.. Nekem az kell, hogy egy pasi tudja, hogy hogy kell egy nővel bánni, hozzáérni, megcsókolni. Ez fontos számomra. Biztos vannak tapasztaltabb fiatal srácok, de hol keresgéljek?
2013. máj. 18. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Most akkor mit akarsz?

Visszakapni a régi szerelmedet, vagy egy újat találni aki huszonévesen olyan, mint egy negyvenes?

2013. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mind a kettőnek örülnék. De inkább új életet kezdenék, ha tudnék.
2013. máj. 18. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinőni nem lehet, csak feltárni az okait, az lehet, hogy segít. De az apakomplexus nem feltétlenül negatív.
2013. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél ebben a kérdésben ennyire határozatlan, még meg is tudnálak kedvelni :)
2013. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáltál komolyabb huszonéves srácokkal ismerkedni?

A 25-29-es kategóriából már tudnál találni olyat, aki felelősségteljes/érett, stb.

Egyáltalán mi az ami az idősebbekben megvan, és neked mindenképpen kell egy kapcsolatban?

2013. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!