Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetseges ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetseges ket lanyt egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés
van egy baratnom akivel eleg reg jarunk, de megismertem egy masik lanyt akivel egesz jol kijovunk es ugy erzem kezdem megszeretni...
2013. máj. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
ne csináld, az nem igazi szerelem, csak sóvárgás valami újra
2013. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges viszont nem ajánlatos.
2013. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen..
2013. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
persze még 4et is :D nagy szíved van ezt bizonyítja :) :D az araboknak is sok felesége van.
2013. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mindkettőt nem.
2013. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két embert szeretsz válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.
2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl. tudnék. Ha két azonos kvalitású egyed van, mindkettő szimpatizál velem, csúcs egyéniségek, kinézetre mindkettő tökéletesen az esetem, akkor egyszerüen nem lehet választani köztük. Valami döntő ok kell legyen. De ha nincs, tényleg egyformán jók, akkor akár 15 öt is lehet egyszerre szeretni. Elméletileg simán. Gyakorlatilag utopisztikus elképzelés, mert sok nő nem szereti az osztozkodást. Pedig szerintem van olyan ,hogy működő szerelmi háromszög, amikor két barát egyszerre jár ugyanazzal a nővel, és váltásban dugják, van amikor meg egyszerre. Ez sem kizárt.
2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sok lányt szeretek, de őket nem szerelemből.
2013. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet egyszerre kettőt szeretni. Ezek szerint poliamor vagy. Van ilyen Facebook csoport és közösség. Komoly és etikus kapcsolat is lehet akár mindkét féllel. Ha ők is akarják.
2017. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!