Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elromlott a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elromlott a kapcsolatom, és szerintem már nem vagyok szerelmes, de nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés
Dióhéjban: már az elején is tudtam, hogy én nem igazán ezt várom el egy fiútól (nagyon különbözünk), de együtt maradtunk, mert ennek ellenére megszerettem (szerelmes is voltam, én legalább is így éreztem). Ennek már két éve. Ez volt az első komoly kapcsolatom, de mostanra teljesen megromlott. A barátommal alig van köztünk kommunikáció,rengeteg kimondatlan problémánk van, de azon kapom magam, hogy már nem is akarok azon dolgozni, hogy megbeszéljük, és helyrehozzuk. Emellett nagyon ritkán találkozunk. Volt, hogy két hétig se láttuk egymást, pedig nem lakunk annyira messze. Lényegében mindegy is az egész, nem akarom őt vádolni, ketten kellettünk, hogy elromoljon (bár az tény, hogy sokszor erősen megsértett és sért most is). Szeretnék szakítani, mert szerintem ennek már semmi értelme. De egyszerűen nem tudok. Félek a magánytól, meg attól is, hogy másnál is el fog múlni a szerelem, és akkor ugyan ez lesz, és mással sem lesz jobb. Sőt, lehet, hogy mással rosszabb lesz. Nekem a nyár nem az ismerkedésről szól, mert nem nagyon járkálok el itthonról. Félek, hogy egész nyáron bent ülök a négy fal között. Nagyon félek kilépni belőle, félek, hogy megbánom. Kérlek Titeket, adjatok tanácsot. Ti voltatok már hasonló helyzetben?
2013. máj. 18. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked jobb a magánynál az, hogy van valaki, akivel szinte nem is beszéltek és alig látjátok egymást, a szeretet és a szerelem hiányával vegyítve?


Ha egyedül lennél, akkor kevesebb gondod lenne ilyen téren, mert ez a kapcsolat már csak gond.


Szerintem tudsz te szakítani, csak át kéne gondolnod komolyabban a dolgokat.

2013. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor voltam hasonló helyzetben, ehhez képest még mindig együtt vagyok a barátommal. Attól viszont így is félek, hogy itthon fogok ülni a négy fal között a nyáron ahogyan te is. Hova valósi vagy egyébként?
2013. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: tulajdonképpen most is magányos vagyok, ebben Neked van igazad. Csak nagyon nehéz elszakadni a sok emléktől. Ráadásul azt mondja, ő nem akar szakítani, és hogy szerinte nincs semmi gond. És ez még inkább megnehezíti. Másnál én is nagyon egyszerűen rámondanám, hogy ilyen esetben szakítani kell, de magamnál ez nem ilyen egyszerű.

Második: egy kis városkában élek, ahol szórakozási lehetőség alig van. Most még nem annyira rossz, mert megy a suli, és egy másik városba járok iskolába,de nyáron nem tudom, hogy mi lesz velem :( Van ugyan itt is pár barátom, de közel sem annyi, mint az iskolában. Ők pedig messzebb laknak jóval :(

2013. máj. 18. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, bár nálunk lassan megoldódni látszik a probléma. A páromnak nagy volt a szája, hogy ideköltözik a városomba (250 km-re lakik, de idejárt egyetemre), idén végez, én féléve bújom az álláshirdetéseket és küldöm neki, hogy mire jelentkezzen. Eddig egyre sem küldött semmit. :) Ez a cselekedete kicsit ellentmond annak, hogy velem szeretne maradni és én már nem is erőltetem. Már talán nem is akarom igazán, hogy itt maradjon. Könnyebb lesz véget vetni ennek, ha 250 km-re lesz tőlem és találkozni sem fogunk tudni, mert nem lesz pénze a jegyére, vagy ideje a munka miatt, vagy bármi... Erőm nekem sem volt eddig elhagyni, pedig az utóbbi néhány hónap borzasztóan alakult közöttünk és én is tudtam az első hónapoktól kezdve, hogy talán nem ő lesz a nagy ő, még is szerettem/szeretem. Mostmár az eszem is érzi azt, hogy nem ő lesz a nagy ő és ha nem marad itt értem, pedig lehetősége lenne rá, akkor talán könnyebb is lesz idővel kimondani, hogy legyen vége.


Egyébként, csak meg kell emberelned magadat és asztalra csapni, hogy ennyit tűrtél és többet nem. (ez az akarat erő hiányzik belőlem is egyelőre)

Az első hetek piszkosul nehezek lesznek, de utána majd minden elkezd kitisztulni és szebbé válni. :)

2013. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ennek semmi értelme, be kell fejezni, ez hogy van is nincs is, nem sok értelme van

ha eleve kezdettől fogva tudtam, nem ő az aki kell Neked, akkor önámítás volt, fejezd be és ennyi, ez csak tanács Te döntesz N

2013. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!