Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megsérteni!?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 1 és fél hete vagyunk együtt,nagyon imádom,aranyos kedves jó fej lány :) Borotválja a lábát,de a kezét viszont nem.Hogyan közölhetném vele,hogy nagyon zavar,hogy szőrös egy picit a keze?Nem vészesen szőrös de zavar.Törtem a fejemet,hogyan tudnám elmondani neki,szépen,gyengéden,de nem tudok mit ki agyalni. :(
2013. máj. 18. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Már 1 és fél hete együtt vagytok? Az aztán a komoly kapcsolat!
2013. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vackorka ***** válasza:
Szerintem ha szereted, akkor ez zavarjon a legkevésbé, de gondolom ő is tudja, és nem akarja leszedni hogy később meg még sürübb legyen. 23F
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy téged zavar, vagy csak kérdezz rá, hogy mivel jön a nyár, nem szeretné-e leborotválni. ez nem bántó kérdés. de amúgy a keze vagy a karja? nem mind1.
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha elkezdi szedni akkor már egészen zavaró kis őserdő nő a karjára.


De esetleg lovagiasan ajánld fel, hogy leszeded te is vele együtt, merő empátiából, hátha úgy neki is könnyebb lesz.

(aztán magadra vess, ha igazam volt)

2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy nem e gondolkodott rajta, hogy onnan is leszedje a szőrt.. Bár másfél hetes kapcsolat, én ennyire személyes nem lennék.
2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem bántod meg szerintem:) csak mond, hogy zavar, és borotválja ott is:D
2013. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem borotválnia kell,hanem gyantáztatnia. szerintem a legcélravezetőbb az őszinteség. nem tudok más módot elképzelni,hogy mondanád meg neki.csak nyilván a megfelelő körítés a lényeg
2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom ezen nem parázott. Mondta, hogy őt kicsit zavarja, hogy a karom szőrös (nem vészesen, csak őt zavarta az a kevés is, merthogy nő karja ne legyen szőrös), és hogy nem szedném-e le. Nem volt sértő, bár eddig még senkinek se volt problémája vele, de most istenem. Neki kell tetszenem. De amúgy a borotvát tényleg nem javaslom. A gyanta sokkal jobb- havonta egyszer, és pápá csúnya, szőrös kar :D
2013. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát speciel nekem mondhatnád akkor se borotválnám le. :) Akkor meg aztán arra kérnél, hogy minden nap borotváljam, mert borostás és bök. A szőr az nem bök a borosta igen.
2013. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.1 válaszoló....jó tudom ez még nem egy hosszú idő,de nagyon összeillünk.Köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!