Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy adjon magára jobban, a külsejére? Nem akarom megsérteni, de nekem ez már sok.

Figyelt kérdés

A párom sose adott magára túlzottan, én meg úgy voltam vele, hogy ilyen egy igazi férfi, ez még mindig jobb, mint ha állandóan tükör előtt állna. De mára már annyira nem törődik magával, hogy teljesen megundorodtam tőle. Rosszak a fogai és büdös a szája, szőrös az orra, görbe a testtartása és korpás a haja. A cigizést sem hagyta abba a kedvemért, ez is csak rátesz a dolgokra.

A munkatársai is hasonlóak, igénytelenek, de nincs is barátnőjük. Gondolom nem véletlenül.

A férfiak 30 felé mind ennyire elhagyják magukat?

Az a legrosszabb, hogy én kívánnám a szexet, de ellene a fent említett okok miatt már tiltakozik a testem.

Fiatalabb koromban sose hittem, hogy ilyen párom lesz.


25/L (a párom 29 és 4 éve vagyunk együtt)


2012. febr. 5. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ezeket 4 év után elmondhatod neki. És a fogak meg csinálása, az neki sem ártana. Mond el, hogy zavar, szereted, meg minden, de ennyit kérsz, hogy még jobb legyen a kapcsolatotok. Ha szeret és értékelni, fogja, hogy nem az első gondolatod az volt, hogy elhagyd akkor tenni fog ez ellen.
2012. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Gyorsan lépj le. Még fiatal vagy ,keress egy igényesebb másikat-mert elhervadsz ha nem.....
2012. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen egy igazi férfi????Hát nagyot tévedsz!!!

Szerintem is mond meg neki

2012. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Te engedted meg neki,hogy így nézzen ki.Még azt is hiszi,hogy így tetszik,így férfias.Valószínűleg Te célozhattál rá.

És ahogy langyul a szerelem......jönnek elő a hibák,amik már nem erények.

Biztos hogy vele akarsz maradni???

2012. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég undorító ember a párod, már ne is haragudj.

Egy rendes munkahelyen meg se tűrnek egy ilyen igénytelen embert.

Hagyd el a fenébe, ne vesztegesd az idődet rá. Az ilyen alap készségeket, mint szájápolás, egészségmegőrzés, már 14-18 éves korban el kellett volna sajátítani. Neki ezek nagyon kimaradtak. Ha most elkezded nevelgetni, akkor csak megromlik a viszonyotok.

2012. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem akarlak megsérteni, de így a leírásod alapján azt tippelném, hogy a pasid Quasimodo... bár lehet, hogy ezt a leírást még ő is megirigyelné.


Hagyd ott, és keress egy igényes, magára és rád is többet adó férfit!

2012. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van. El kellene hagynom.


Szerintem ott kezdődtek a problémái, hogy csak szakmunkás suliba vették fel, ahol csupa fiú között volt, nem éppen értelmes gyerekek közt.

A munkatársai is hasonlóak, a szülei is. Észre sem veszi, hogy vele valami nincs rendben.

Én más környezetből jöttem, diplomás vagyok, jól keresek, a szüleim sem értik, hogy mit keresek mellette, de elfogadták a döntésemet. De látják, hogy nem vagyok boldog.

Szerintetek keressek mást?

2012. febr. 5. 11:22
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Nyugotan, mond meg neki hogy adjon magára, vagy mész! bár a korpás hajrol nem tehet!
2012. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem vagy boldog, és ezt így le is írtad, akkor meg is válaszoltad a kérdésed. Egyébként meg van az a mondás: ,,Korpa közé keveredik, megeszik a disznók."
2012. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem egészen Quasimodo, mert magas, de cseppet sem igényes.

Ami jót el tudok róla mondani, hogy magas és ennyi. És én a magas pasikat szeretem. Csak ezen kívül szinte semmi nem stimmel rajta.

2012. febr. 5. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!