Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondhatok nyíltan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondhatok nyíltan a barátomnak, vagy ez így erős?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok vele, komolyan életem legszebb fél éve volt ez, mióta őt ismerem, nagyon vonzódom hozzá, és amúgy is lelkileg is kötődöm hozzá nagyon, és csomó olyan dolgot csinálunk együtt, amire mindig is vágytam, ilyen felhőtlen örömben tényleg nem volt még részem.

Viszont úgy érzem, hogy ez a kapcsolat semmiképp nem tarthat örökké, és bármennyire is boldog vagyok vele, ez csak "időpazarlás", ha túl sokáig együtt leszünk, mert örökké úgyse lennénk.

Mondhatok neki ilyet, vagy ez így durva azért? Csak nem érzem korrektnek, hogy én ezt gonodlom a kapcsolatunkról, és ő ezt nem tudja. Persze lehet, hogy ő is ugyanígy van ezzel, és akkor jobb is ha ezt megbeszéljük. Vagy nem? Nem szeretném ezzel bántani, mert tényleg minden a lehető legjobb vele, de úgy igazán nem érzek magamban semmiféle elköteleződést, és szerintem nem is fogok az irányába.

22L


2013. ápr. 14. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez így durva. Elmondhatod neki, hogy így érzel, de számíts rá, hogy valami magyarázatot kell adnod. Mert a "minden tökéletes, szeretlek, imádlak, csak nem hosszú távon", nem elég meggyőző. Én sem teljesen értem, hogy akkor mit is érzel. Ha ennyire szereted, hogy merülhet fel benned ilyen?
2013. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
minden kapcsolat időpazarlás
2013. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem lehettek együtt örökké? Egyikőtök sem tini már (remélem)...
2013. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Hülye "önmegvalósítós" ringyó!
2013. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez logikátlan...de nagyon.
2013. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából nem érzem a kapcsolatunk mélységét. Nincsenek problémáink, tényleg olyan önfeledt az egész, nincsenek problémák amiket együtt kéne leküzdenünk...stb, értitek, ami megadná azt az érzést, hogy mi együtt mindenre képesek vagyunk.

Persze ez jó, hogy nincsenek problémák, ez csak egy példa volt,hogy akár ilyesmi miatt tudnám érezni jobban az összetartozásunkat.

2013. ápr. 14. 23:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők miatt utálnak minket, normális lányokat is a pasik. BTW ez tipikusan az önző őszinteség, amikor magadat akarod nyugtatni, és lesza.rod, hogy mást meg eszméletlenül megbántasz.


25/N

2013. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tehát probléma, hogy nincs probléma, ezért csinálsz egyet?


Még a végén most először igaz lesz a "túl jó vagy hozzám" lerázós szöveg. Ez a pasi tényleg túl jó hozzád. Nem értékeled a jót? Nem baj. Pár év múlva majd visszasírod.

2013. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Olyan álszentnek érzem magam, ha nem mondom el neki, hogy ezt gonodlom, mintha átverném.

De akkor ez nem baj? Inkább ne mondjam ki és majd meglátjuk mi lesz?

2013. ápr. 14. 23:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy mit érzel. de úgy, ahogy leírtad, hogy nem érzed a kapcsolat mélységét. Ez még nem bűn, de emiatt nem is kell szakításon gondolkozni. Ha jó vele és szereted, nem értem, miért kellene. Ha valami hiányzik, beszéljétek meg és tegyetek érte.
2013. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!