Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne közel 600 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne közel 600 millió Ft-otok, de nincsenek se barátaitok se családotok? (folyt lent)

Figyelt kérdés

és szeretnétek egy kisebb világ-körüli útra menni, hol lehetne találni mihamarabb egy olyan lányt aki nem a pénz miatt lenne veletek?

Illetve más kérdés! Nem vagyok valami profi angolul, lehet valahol találni olyan embert akit megfizet az ember és elmegy vele? A nyelv miatt?



2013. máj. 18. 17:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Elég egyszerűen lehet talaláni ilyen lányt, annyi a lényege nem említed mennyi pénzed van.
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Kösz de olyan nem kell! Pont ez a lényeg. Az exem rögtön ugrott volna vissza...
2013. máj. 18. 17:43
 13/32 anonim ***** válasza:

ennyi pénzed van és nincs barátod, nincs barátnőd, nincs családod?

az hogy sikerült?....gáz.

2013. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem voltak barátaid sem ne várd, hogy most hirtelen legyen egy csaj, aki nem a pénzedért van veled.

Neten sok mindent meg lehet találni, biztos van tolmács is, és olyan is, aki elutazna veled.

Azt meg nem kell hangoztatni, hogy van 600 milliód, elég azt mondani, hogy van 10, amit arra szánsz, hogy jól érezd magad.

2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Noss. Szüleim meghaltak gyerekkoromban balesetben. Rokonok az szinte nincsenek is , mnidig csak azért voltak mert kaptak valamit, szóval pénzéhesek. Barátokra nem sikerült szert tennem.

2 barátnőm volt eddig. Az utóbbi csak emiatt jött volna vissza. Dehát kell az ilyen a fenének.


Nem megvásárolni akarom az emberek barátságát illetve szeretetét.


Persze tudom biztos bennem is 1000 hiba van. De nem könnyű normális lányt sem találni a mai világban. Ennek ellenére próbálkozok, mert ki tudja melyik lesz az.


De egyre inkább azt látom hogy tolmács lesz a dologból ha nem akarok hónapokat vagy éveket várni erre.

2013. máj. 18. 17:48
 16/32 A kérdező kommentje:

Mint mondtam ezt soha nem hangoztatom! Soha senki nem tud róla. Csak akiket nagyon régről ismerek.

Most az hogy neten ezt ide kiírtam az nem hangoztatás , mert névtelen.

2013. máj. 18. 17:50
 17/32 anonim ***** válasza:

Én hót ziher, hogy keresnék egy tolmácsot! ÉS húznék el a francba mihamarabb nyaralni világot látni.

Ki tudja mikor lesz barátnőd!!!! Ahogy magad is írtad.


Egyikünknek sem könnyű barátnőt találni. Ne várj erre , tolmács azt pá!

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel indítsd az ismerkedést és akkor ezt kiszűrheted.


Én vagy megcsinálnám a saját csatornámat,mert akkor senki nem szólna bele abba,hogy milyen sorozatokat gyártok,vagy egy tenger/tó parti kis házat vennék,de az akkor jó,ha már van kivel ott élnem.

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Batman,te vagy az?
2013. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Minek kell neked tolmács? Tanulj meg valami nyelvet. Hogy akarsz te a világ körüli utadon megszerezni egy csajt ha nem tudsz hozzászólni? (aki majd nem értem miért nem a pénzedért akarna veled lenni, ha már látja h világkörüli úton vagy :DD)


Meg eleve nagyon nagyon gyanús a kérdés h miért tőlünk kérdezed, hogy hogy keress tolmácsot.... (párkapcs. kategória) nagyon nincs nekünk közünk ehhez...

2013. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!