Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel fognak javulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel fognak javulni az esélyeim,40 millió Ft örökséggel hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
Elég csúnya duci vagyok, 28 éves vagyok, de eddig nem találtam barátnőt. Most örököltem 40 millió ft-ot (ingatlanból), ezáltal javulnak az esélyeim, hogy barátnőt szerezzek
2013. máj. 13. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal :D egy jól mutató bankszámla Don Juant csinál belőled :)
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Attól egy értelmes, szép nőt, akinek ismétlem van esze és intelligens, nem biztos, hogy megkapsz ... ;)
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Pénzre ugye a qrvák mennek, tehát azt tuti fogsz találni, de ha olyan nőt szeretnél, aki önmagadért szeret, az nehézkes lesz és ezt nem foghatod a súlyodra.

2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Persze, Hefnernek is működik, pedig egy vén csotrogány. Nyilván. Régen rossz, ha csak a pénztől várod a megváltást.
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
meglehet, de mégis ha találsz egy csajt akkor lebegtetni fogod a bankszámlakivonatod?
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha a csajozás a cél: vegyél egy 15 milliós kocsit, drága ruhákat, menj el egy jó fodrászhoz, esetleg zsírleszívásra/plasztikára, ha szükséges. Ha mindez megvan, akkor irány az első színvonalas klub, lóbáld a kocsikulcsot és máris harapnak a halak.
2013. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ivilicious ***** válasza:
biztos,h működik :D
2013. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Hát szerintem ez elég szomorú,hogy 40 millió örökséggel akarsz barátnőt találni.Ilyen kapcsolat nekem nem kellene.Mi értelme találni valakit,aki a pénz miatt van veled.?Próbálj meg úgy találni valakit,nem hiszem,hogy 28 évesen elkéstél volna vele.
2013. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne verd el a pénzt, mert akkor amilyen lányt ezzel megszerzel, nem sokáig fogod tudni meg tartani. Ésszerűen. A duciság ellen pedig pénz nélkül is lehetett volna tenni..
2013. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok és szeretném hozzátenni, hogy minden pasim duci volt.
2013. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!