Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne közel 600 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne közel 600 millió Ft-otok, de nincsenek se barátaitok se családotok? (folyt lent)

Figyelt kérdés

és szeretnétek egy kisebb világ-körüli útra menni, hol lehetne találni mihamarabb egy olyan lányt aki nem a pénz miatt lenne veletek?

Illetve más kérdés! Nem vagyok valami profi angolul, lehet valahol találni olyan embert akit megfizet az ember és elmegy vele? A nyelv miatt?



2013. máj. 18. 17:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Adj már nekem egy milliót légy oly kedves :D neked az a 600-ból fel sem fog tűnni, hogy nincs, én meg boldog ember lehetnék :DD


Viccet félretéve. Ha már ennyi pénzed van, menj csak el arra a világ-körüli útra egyedül, és mikor a legkevésbé számítasz rá, megtalálod a neked való lányt. Valahol több ideig maradhatsz, ott összeismerkedsz valakivel, gyakorlod a nyelvet és talán még barátok is lehettek :) Bár lehet ez így túl "tündérmesés" de hátha, próba szerencse :)


Amúgy honnan van ennyi pénzed, bankot raboltál? :O

2013. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá hogy mondtam volna, hogy majd a nyaraláson akarok barátnőt találni...


Ez jutott mostanra, a k*rva net ennyi! Most egy ilyet nem lehet megkérdezni???


Más kategóriában is feltettem már a kérdést 2 hónapja de 1 választ kaptam csak ami teljesen felesleges volt.

2013. máj. 18. 17:56
 23/32 anonim ***** válasza:

nálad kapcsolási zavar van, hogy egy barátod sincsen... oké nincs nőd az egy dolog, de a haverok kellenek mindig mindenhol.


ha meg barátnő kell? szerezz gazdag nőt,szerintem egyértelmű.......

a többi csak markát tartja.:D

2013. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátok sőt rokonok sem nagyon, de én is azt mondom ne várj!!! Keress tolmácsot és lécelj le innen.

Ja és a helyedben utána megtanulnék angolul és elhúznék végleg az országból is!

2013. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen elmegyek veled. És nem a pénzed miatt. A világ körüli út miatt. :-)


Amúgy bármely fordítóirodánál kérhetsz ajánlatot .


Ajj, miért nem angol szakos vagyok...........

2013. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Németül én is tanultam de azzal mostanság nem sokat érek. Csupán a cég miatt tanultam németet.
2013. máj. 18. 18:13
 27/32 anonim ***** válasza:
A hangoztatást a csajokra értettem, itt névtelenül azt mondasz, amit akarsz.
2013. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
igen értem.
2013. máj. 18. 18:33
 29/32 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek tolmácsolni neked, úgyis a tököm tele van itt mindennel. Csajkérdésben nem tudok segíteni.:)
2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A, kell a francnak csaj a világ körüli úthoz.


B, lehet, egyedülálló tolmácsok biztos kaphatóak ilyenre, adsz neki 10 millát szerintem 1ik se fog nemet mondani.

2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!