Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, ha egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha egy párkapcsolat inkább barátságra épül, vagy ha nagy a szenvedély és inkább a szexuális vágy dominál?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok légyszi
2013. máj. 18. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ha mindkettöre egyforma arányban.
2013. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő!


Ha csak az egyik van meg, az már nem az igazi.

2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátság alatt, nem egy átlagos barátra gondolsz, hanem mondjuk olyanra akivel sok éve "legjobb" barátok tudtok lenni. Szerintem az a jobb kötelék egy házasságban. A szenvedélyen alapuló szerelem(értsd: testi vegyületek hatása) körülbelül 3 évig tarthat ki (tovább nem bírja a tested ezt a felfokozott állapotot) és habár lehetséges, hogy ezek után szerető kötelék alakul ki köztetek ami sokáig tarthat, de koránt sem biztos. A "szerelem" elmúlása után különösen zavaros lehet a kapcsolatotok, ha egy rendkívül ellentétes személyiségű emberbe szerettél bele.
2013. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na a kémikus megválaszolja-.-
2013. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátság, mert az hosszú távon többet ér a szexuális vágynál... +A szexuális vbágy esetleg elmúlhat ha öregszik az illető.
2013. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:20

De viszont ha tulnyomorészt baárti a hangulat, akkor bármikor "visszazökkenhet" sima barátságba vagy "csak" szexkapcsolatba az egész kapcsolat ami máris megölte a dolgot, mert egy szexkapcsoaltban eljárnak félrek*rni egy barátságban meg tanácsot is adnak egymásnak, hogy kivel járjanak el félrek*rni...

Szoval bizony kell oda szenvedély is meg a többi nyálas maszlag.

2013. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem elsősorban az a jó kapcsolat, ami szerelemre, szeretetre, együttműködésre, közös célokra, egymás tiszteletére, megértésére, segítésére, egymás iránti hűségre épül. Ezzel együtt fontos az is, hogy a kapcsolat baráti vonásokat is felvegyen és természetesen az intimitás része is jól kell működjön (direkt így írtam, mert ez nekem nem merül ki szimplán a szexben).

34/N

2013. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nagy a szenvedély és a szexuális vágy,akkor az eléggé kioltja a barátságot,mármint hogy barátilag megismerjétek egymást.

Hogy világos legyek,én voltam a női fél,nálam is erős volt szexvágy iránta,de,hogy egyszerűen alig volt hajlandó baráti kapcsolatot kialakítani,mert ő egyfolytában azt akarta,ez már sok volt.Én ezért szakítottam, egy idő után,nem vagyok én szexháziállat.

Pedig közben meg lett volna az összhang,hiszen egy csomó közös érdeklődésünk volt,olyan közös hóbortjaink és szokásaink is voltak,amik másoknak nem,először ez tetszett meg benne,de nem,neki mindig elkalandoztak a gondolatai...

Aztán most is összejönnék vele,ha teljesülne a másik rész is,de addig nem.

2013. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!