Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Egy fiú tudja, hogy oda vagyok érte, meg is mondtam neki de közölte velem, hogy nem szeretne velem járni, mert túl fiatal vagyok. Ezek után kis idővel megkérdezte, hogy nincs-e kedvem náluk aludni. Én pedig közöltem vele, hogy szerintem ebben semmi logika, mert az ottalvásnak pont az a lényege, hogy közelebb hozza az embereket egymáshoz, és nem értem, miért fájdítja a szívem, ha előtte világosan megmondta, nem akar semmit tőlem. Erre azt válaszolta, hogy ő felajánlotta, nem akar lefeküdni velem, csak jó lenne, ha ottaludnék. Az én véleménynem szerint egy fiú nem hív át egy lányt magához aludni, ha nem akar semmit tőle. Szerintetek hagyjam a fenébe az egészet? Az a baj, hogy tudja, hogy bármit megteszek neki, és úgy érzem ezt nagyon kihasználja.
2013. máj. 18. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert bár fiatal vagy igy kapcsolatra nem kellesz neki,de szex az jól jönne neki
2013. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól érzed! Hagyd!
2013. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nehogy bedőlj,szexre menne,ne hagyd magad
2013. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ismerem elég jól őt, és nem tudom elhinni, hogy komolyan csak szexelni akarna. Nem ilyennek ismertem meg. Ettől függetlenül igazatok van.
2013. máj. 18. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért van kamu szaga a kérdésnek?

Ilyen gyerekes butaságról felnőtt módjára írsz. Ezért érzem kamunak.

2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne gyerekes butaság? Teljesen komoly a kérdés. Az a baj, hogy szívesen vele aludnék, de megbánnám utána. Az csak egyszeri jóérzés lenne, de utána otthagyna a fenébe.
2013. máj. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!