Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hülyít engem egy kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hülyít engem egy kedves és tisztességes kinézetű egyetemista lány?

Figyelt kérdés
Szakított velem mert elviselhetetlen voltam. Beismerem. DE azt mondta szeret és mindig is fog szeretni illetve ha megváltozom akkor ő ujbol mellettem lesz. Nos a szakítás miatt bekerültem egy kórházba, és egészen egy hét és egy napja nem beszéltem vele, de azért mondta nekem hogy változzak meg, változzak meg, én meg nem győzöm neki hangsúlyozni hogy megváltoztam, nekem elég volt egy hét, ahhoz hogy kitisztuljon a fejem. Fogytam minden bajom van, és megváltoztam, de nem veszi fel velem akapcsolatot. AZt sem tudom hogy szünetet akar vagy nem. Ennyire gonosz lenne egy szemüveges, fehérbőrű, angyalnak kinéző lány? Aki állítólag kedves és tisztességes? MErt az előző barátnőm az tényleg maga volt a gonosz. NA de a mostani? Miér tnem hiszi elhogy megváltoztam és miér tnem kezdi velem újra? Ezúton is üzenem neked kedvesem, hogy MEGVÁLTOZTAM! ELÉG VOLT E GY HÉT! ÉS A SZÜLEIM IS TÁMOGATNAK AZ ÚJRAKEZDÉSBEN! MEGváltoztam. Kérlek üzenj nekem!
2013. máj. 18. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aki szeret elfogad olyannak amilyen vagy és nem fog /nem akar megváltoztatni
2013. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tényleg elviselhetetlen terrorista voltam, elhiheted, de nem is ezzel van a baj, hanem azzal amit a kérdésben részleteztem
2013. máj. 18. 11:47
 3/16 The Other ***** válasza:
Szerintem ez kib@szott szánalmas...
2013. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vajon ennyire gonosz lenne, hogy nem esik meg a szíve egy srácon, aki nagyon szerelmes belé, és ezért a szerelem miatt fogyott le, került kórházba és stb stb szenvedésen ment keresztül? VAn szíve ennek a lánynak?
2013. máj. 18. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de a külsőnek semmi köze a belsőhöz.

plusz szerintem csak szabadulni akart tőled és ez volt a legegyszerűbb, pláne, ha tényleg olyan elviselhetetlen voltál, mint ahogy te magad írtad.

2013. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kedves lányok, a kedves fiúkhoz illenek, nem a bunkókhoz. Elcseszted apukám. Volt eddig minimum 18-20 éved normális emberré válni. Most már ki nem sz@rja le, hogy te mit csináltál egy hét alatt.
2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De megváltoztam!!! Miért ne folytathatnánk? Miért randizgathatnánk újbóL? NEm látom semmi akadályát, aszülők sem akadály, mert a szülő nem ISten. ISten pedig összevezérelte útjainkat anno. CSak adjon már egy utolsó esélyt!
2013. máj. 18. 12:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Szíve biztosan van, de esze még több, basszus, vedd már észre magad. egy érzelmi roncs vagy, mégis kinek kellenél? szedd össze magad, nyilván nem a fogyásra irányult a kérés, hogy változz meg, hanem arra, hogy ne lógj folyton rajta, ne legyél diktátor. Utáljuk az ilyet. Ne zaklasd, hagy békén.
2013. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én kedve svagyok kedves kommentelő!!! Ilyet mint én nem fog találni akie nnyire szereti!! TE nem tudsz semmit sem.
2013. máj. 18. 12:07
 10/16 A kérdező kommentje:
NEm vagyok érzelmi roncs, pont hogy megújultam, "reinkarnálódtam". Új ruhákban járok, új a viselkedésem, minden megújult és ezt meg szeretném neki mutatni.MI ezzel abaj emberek?? Nem értem.
2013. máj. 18. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!