Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikor találta meg a társát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor találta meg a társát, aki mellett megállapodott?

Figyelt kérdés

Bár tisztában vagyok vele, hogy annyira még nem vagyok öreg, mivel csak 30 leszek, de elég frusztráló érzés, hogy még mindig nem találtam meg azt, aki mellett leélném az életemet. Voltak barátnőim, és most lett vége az utolsó kapcsolatomnak, akivel már szó volt az eljegyzésről, és az azt követő tervekről is. Tényleg abban a hitben voltam, hogy révbe értem, és ráleltem a megfelelő nőre, de sajnos nem így lett.

Már azt szeretném, hogy ne kelljen keresgetni, csak legyen egy állandó személy az életemben, akivel lehet jövőt tervezni, és majd pár év múlva családot alapítani.

Körülöttem minden ismerős/haver/barát már eljegyzett valakit, vagy már meg is házasodott, sokaknak már gyereke is van, és meg itt szerencsétlenkedek. Nyilván nem mindenki akarna ilyen idősen olyan dolgokat, mint én, de én ilyen vagyok, erre vágyok. Sokan meg korábban is akarják, mint én, ez szubjektív.


Van itt olyan, aki 30 évesen túl találta meg az igazit? Jó lenne, ha olvashatnék pozitív történeteket, amiből talán erőt meríthetnék, és bizakodhatnék.


2013. máj. 19. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam meg s lehet nem is fogom...


Sose voltam az a házasság párti, nem akartam/ akarok férjhez menni de egyszer volt vki, akivel leéltem volna az egész életem. Szóba került a házasság, gyerek de ezekről csak beszéltünk. Veled együtt én is azt hittem megtaláltam a megfelelő embert de ez nem így lett. Szakított velem s bennem egy világ tört össze. Azóta sem volt senkim pedig ha akarnám lehetne. De én nem akarok magam mellé társat. Nem akarom újból átélni ezt az egészet.



23/L

2013. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én 19 évesen kezdtem el pasizni. és 24 évesen jöttem össze az igazi nagy szerelmemmel. Házasok is vagyunk már másfél éve.


én azt tudom neked mondani, hogy próbálj meg nem görcsösen mindig arra gondolni , hogy nincs most senkid. Éld az életed, és majd akkor jön a szerelem, mikor nem is számítasz rá, vagy esetleg lemondtál róla.


Ha nagyon görcsösen akarsz párt, akkor azt a lányok megérzik...


Soha nem szabad feladni. Én is azt hittem, hogy egyedül fogok meghalni, de 5 év és sok sikertelen kapcsolat után végre összejött. Nem lehetetlen!!! Komolyan, csak vedd lazábbra a dolgokat egy picit. Ismerkedj, próbálj ki új lehetőségeket. Járj el szórakozni...Élj, és a szerelem is eljön:)


27/N

2013. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!