Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek is ilyen nehéz összeköltözni a barátnőtökkel, vagy hülyének néz?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat. Felhoztam a témát, beszélgetés szintjén, hogy mégis tudjam, mire számíthatok a barátomtól. Erre csak annyit válaszolt, hogy az nem olyan egyszerű. Kérdeztem mi a probléma. Válasz: sok minden. Ettől nem lettem okosabb. Pár héttel később ismét rákérdeztem, de rögtön témát váltott, és megkért, hogy ezen többet ne cirkuszoljak, mert azt ő senkitől sem tűri el.

Részemről akár már holnap tudnék költözni bárhová városon belül. Nem a világ másik felére költöznénk. Így aztán nem értem, hogy mi ebben az amiért nem olyan egyszerű. Inkább az az érzésem, hogy hülyének néz. 30-asok vagyunk mind ketten.

Vélemények? Van valakinek valami kézzel fogható ötlete, hogy mi lehet az a nagy probléma, ami miatt nem költözhetünk össze?

Mielőtt valaki írná, nem nős, élettársa volt, de szétmentek még mielőtt megismerkedtünk. Valami más lehet.



2013. máj. 19. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p*csába. Komolyan, mit vársz egy ilyen "férfitól"?.....
2013. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mire én 30 éves leszek nem süllyedek ilyen mélyre hogy bármit elnézek, csak hogy legyen mellettem valaki....
2013. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 omba ***** válasza:
100%
Hát, ha beéred ennyivel.... de tőle lényegesn többre nem nagyon számíthatsz!
2013. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Értettem a célzást kedves 12-es és omba. Mehet a levesbe.


Köszönöm mindenkinek a válaszát. További szép ünnepnapot mindenkinek.

2013. máj. 19. 11:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

ne is haragudj , de több éves kapcsolatnál, már elő kellett volna kerülnie a közös jövő témának. úgy hogy kötetlenül beszélgettek róla, nem úgy ahogy a tuskó barátod csinálja már bocs...de ez a viselkedés bunkó dolog.


szerintem itt már az esküvőt kéne szervezni (már ha akartok) illetve gyerek 1-2 év múlva.


szerintem ha ennyire terel, az azt jelenti, hogy nem tervez veled komolyabban. Már rég együtt kellene élnetek.


én 24 , a férjem 21 volt mikor összejöttünk. 1 hónap múlva már tudtuk mindketten, hogy együtt maradunk. A kezemet is megkérte. 1 év után hozta a cuccait hozzám, odaköltözött. Fél évre rá pedig összeházasodtunk.


Nem mondom hogy ez szokványos, de azért több évet ne pocsékoljon már senki arra, hogy vár, majd majd majd összeköltözés, majd majd esetleg házasság és majd majd gyerek... és itt lennél 40 45 éves akkor meg már nem szerencsés gyereket szülni.


Gondolkozz el rajta, hogy érdemes e olyannal lenned aki még ennyire sem képes elkötelezni magát több év után!!! utoljára kérdezd meg tőle, ha hárít, dobd ki. Nincs vesztegetni való időd.


Bár nem tudom pontosan mióta vagytok együtt de mivel több évről beszélsz, ezért feltételezem több mint 2 éve.


27/N

2013. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!