Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy a fogamzásg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a fogamzásgátló tabletta miatt nem akar szexelni sose a barátnőm (bővebben lennt)?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk eddig heti 2-3 szor szexeltünk, de kb 2 hónapja szedi a tablettát és azóta összesen egyetlen egyszer szexeltünk, de akkor is csak azért mert látta rajtam, milyen csalódott vagyok, mert sose szexelünk (megmondtam neki), de azóta ugyanúgy semmi, mindig mikor probálkozok nála, (film nézés közben elkezdem simogatni a melleit stb..) egyből mondja, hogy jaj most ne, meg most fáj neki stb... De szeret meg minden, mindig hozzám bújik meg ilyenek, de szexuális téren az utóbbi időben egy katasztrófa ez a kapcsolat. Én 22 éves vagyok ő meg 19 éves

2013. máj. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet oka! A nők nagyrészének libidó csökkenést okoz! Amíg szedi nem is lesz jobb :-(
2013. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. velem is ez volt, sose kívántam a szexet pedig előtte volt hogy egy nap akár 3szor is egymásnak estünk. Abbahagytam kb 2 hónapja és már kezdek újra vágyat érezni,igaz még nem 100%os de már én is kívánom a szexet újra.
2013. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elkepzelheto.

Velem is ez volt.Szerettem a baratomat,de nyugnek es kotelezonek ereztem az egyuttleteket.Azelott minden talalkozaskor egymasnak estunk,mikor elkeztem szedni a tabit nehezen vettem ra magam a het egy alkalomra is.Miutan abbahagytam a gyogyszer szedeset,nehany honap mulva teljesen rendbejottem es most ujra a regi vagyok. :)

2013. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!