Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit valaszak? A helyzet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valaszak? A helyzet az, hogy nem tudok ket fiu kozott valasztani

Figyelt kérdés
ugyerzem minden kettohoz valamilyen szinten kotodom,az eggyik a volt baratom,de ot ugyerzem mar nem is annyira szeretem,de valami hozza kot..lehet hogy az elso csok miatt? vagy hogy sokat voltam mar vele?
2013. máj. 19. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másodikat mert mert, ha ezen agyalsz akkor nem az els megérzés a jó :) Másik az minek az ex :)
2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2013. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az a fajta vagyok akinek a kulso szamit..;) kulomben mindketten jol neznek ki.
2013. máj. 19. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, lány vagy, tehát csak a külső számít neked.
2013. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok,de ez hulyeseg nem csak a kulso szamit nekem.!
2013. máj. 19. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
ameddig tudod, mindkettőt!
2013. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anitaanita ***** válasza:
Nem volt elég fontos az első ha megtetszett komolyan a második. Téged akkor lehet nem is a szerelem húz vissza hanem az emlékek vagy a megszokás. Volt valami bajod az elsővel? ha igen, és félrelépsz vagy csak mást keresel, ahelyett hogy megbeszélnéd vele, akkor ne bántsd meg szegény fiút azzal hogy vele maradsz. Hűséges becsületes ember nem érdemli meg. Ha nem tett semmit csak egyszerűen más is tetszik, akkor én tuti megkérdezném magamtól hogy kivel van a baj. Velem, amiért minden rendben mégis másfelé vágyom, vagy a párommal, mert valami nem stimmel a kapcsolatban. Nem figyelmes, kialudt a láng, stb. Ha meg kialudt, meg kell tanullni hoyg vigyázzon az ember mert egy kapcsolat magától soha nem marad fönn. Táplálni kell.
2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,foleg az utolsonak.azt hiszem ezutan tudom kit valasszak.
2013. máj. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!