Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a legfontosabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a legfontosabb? A külső, az anyagi helyzet, az intelligencia vagy valami más, ha muszáj választani?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon maga alatt van, mert szakított vele a barátja egy másik nő miatt. Csak az jár a fejében, hogy "miért?". A másik nőnek 24 éves korára 3 gyereke van 2 különböző férfitől, 8 osztályt végzett el, nincs jelenleg munkahelye. A barátnőm 3 diplomával rendelkezik és biztos anyagi háttere van 24 éves korára. A férfi indoka - bár nem mondta ki, de ezt éreztette - az volt, hogy a barátnőm kb. 70 kg, de ugyanennyi volt, amikor megismerkedtek. Az arca viszont nagyon szép. A másik nő pedig sportos, tényleg "dögös" alakkal rendelkezik. Lehet, hogy ennyi tényleg elég volt a férfinek, hogy elhagyja? Gondoltam, rákérdezek, hogy ti mit gondoltok. Egy férfi elhagy ennyiért egy nőt?
2009. dec. 18. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de nincs ilyen, hogy muszáj választani.

A nő egy hatás, minden tulajdonság együtt játszik, nem lehet valamit külön venni, mert már nem ugyan azt a nőt látnánk.

2009. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit mondasz, de ez csak elméleti síkon kérdés. Nem tudom, én is eléggé le vagyok döbbenve, hogy elhagyta, de végülis az okot egyikünk sem látja. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek lehetséges-e, hogy egy férfi egy sokkal intelligensebb és kedvezőbb helyzetben lévő nőt elhagy csupán a súlya miatt pl.?
2009. dec. 18. 18:27
 3/22 anonim ***** válasza:
sztem a külső de az inteligencia is nagyon fontos,egybknt. egy ember úgy ember ahogy van, nem lehet a külömböző részeit szétválogatni
2009. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Hát akkor a legfontosabb: tudjak vele beszélgetni. Ne kelljen fogóval kihúzni az egyszavas válaszokat.

A jó beszélgetés olyan mintha labdáznánk: senki sem teljesen ügyes, van úgy, hogy mellédobjuk a labdát, ezt a másiknak kell elkapni, majd visszadobni. A jó beszélgetést egy nyelvbotlás nem szakítja meg.

Első voltam.

2009. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat kihűl (van, hogy ez nem mind a két félnek egyértelmű) akkor már nincsenek okok. Mindegy hány diplomája van, van-e gyereke, vagy nincs.

Az új csajtól kapott valamit, ami a régiben nem volt meg, és érdemes volt váltani. Nyilván megelőzte a döntést rengeteg dolog. De egy biztos, sajnos az ember kíváncsi természet. Én is így vagyok vele :) Amikor alacsony barátnőm volt, és el kezdett kihűlni a kapcsolat, akkor el kezdtek vonzani a magasak :) Volt picit husibb barátnőm, utána jött egy sportoló :)

Viszont ezek csak külsőségek. A komoly és hosszútávú kapcsolataimat nézve, a belső értékek nagyjából egyformák voltak, csak a külső különbözött. Ha a pasinak az új csaja sok mindenben hasonlít az előzőhöz belső tulajdonságok tekintetében, akkor lehet hosszútávú dolog. Viszont vannak azok a kapcsolatok, amikor az egyik ismerősömet a barátnője elhagyta egy feka zenészért, aki nem is beszélt magyarul :) 2 hónapig tartott...

Szóval az élesváltások általában tiszavirágéletűek... szerintem

2009. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

3 diploma 24 évesen? hmm...

Az intelligencia nem függ össze a diplomával, ezt már nagyon sokan bebizonyították a viselkedésükkel. Könnyen elképzelhető, hogy az a másik lány, sokkal jobb beszélgető partner, sokkal megértőbb, kedvesebb. És ha még dögösebb is... hajjaj. Sajnos én is ismerek olyan nőt, aki kitűnővel kijárt két egyetemet, nagyon kellemes a külseje is és mégse lehet vele semmiről se elbeszélgetni... katasztrofális. Nem lehet leegyszerűsíteni diplomára, meg gyerekre egy ilyen döntést. Anyagi helyzetre meg főleg...

2009. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos azt kell,hogy mondjam megértem a srácot,én is ezt tettem volna,sőt én kizárólag csak dögös sportos csajokkal ismerkedek mivel én is sportoló vagyok.


Őszintén kinek kell egy dagadt csaj,most télleg nem akarok senkit bántani,de ha belegondoltok.A csajok is szeretik a duzzadó bicepszet és széles vállakat.Tegyen ellene sportoljon fogyjon vagy 20kg-t és akkor talán más lesz a szitu,adjon magára,szolizzon,ruhák.Ezér hagyta el,mert megundorodott tőle,én is volt már hogy ezér nem foglalkoztam a volt csajommal mert nagy volt a feneke pedig edzett,mondtam neki,hogy mi van,azóta szétmentünk de barátság az megmaradt.


Szóval kérdező valószínű sőt biztos.Engem speciel nem érdekel kinek milyen diplomája az kutyát macskát,nem a diplomát kell néznem meg rágerjednem vagy vele szeretkeznem.


Remélem nem voltam túl durva,de sajnos ez ilyen dolog.


22F

2009. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A diplomát nem azért írtam, mert csak az számít, de mi ismerjük ezt a lányt. A sors iróniája, hogy mi hárman egy évfolyamba jártunk általános iskolai tanulmányaink során. Ő nagyon korlátozott tudással rendelkezik, és beszélgetni nem nagyon lehet vele, mert őt csak a vásárolgatás és "pasizás" érdekli azóta is. Megragadt annál a szintnél. Engem ez nem zavar, mindenki foglalkozzon a saját dolgával, de ez a váltás kicsit durva volt. A barátnőm exe jogot végzett, ez a lány meg nem dolgozik, nincs szakmája, csak abból él, hogy szüli a gyerekeket sorra (addig sem kell dolgozni, gondolja magában). A barátnőm a jogot idén fejezte be plusz két nyelvből van bölcsész diplomája. Szerintem a két nőt sem intellektuálisan, sem semmilyen módon nem lehet összehasonlítani. Bár én nő vagyok, és valószínűleg ezért másként nézem a dolgokat, értem ezt, de nem mindenki születik sportolónak és én nem tudnék olyan emberrel hosszútávon élni, aki nagyon buta és össze-vissza megy egyik kapcsolatból a másikba illetve felelőtlenül szüli a gyerekeket sorra...nem értem, hogy ő miért jobb. Buta, durva, faragatlan. Ez nem zavarja a férfit? Csak az számít, hogy mire áll fel? Ennyiről szól egy kapcsolat?
2009. dec. 22. 15:28
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Uccsó vok,igen a külső bizony 86%,az kötelezően kell gondozni,nem születik,de lehet attól még sportolni muszály.Én 16 évesen egy 55kilós kis lúzer voltam,most az edzéseknek köszönhetően vok 90kiló,és ruhatáram is komolyabb,megfigyelnek a nők,nekik is tetszik a szép test,nekünk meg pláne.
2009. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem tök mindegy, hogy kiért hagynak ott. Ha egy 5 diplomás gyönyörűségért tette volna az jobb? Mondtam már itt az előbb, hogy ha kihűl a kapcsolat akkor tökmindegy. És igen, a 70 kiló sok. Bármennyire szeretem a barátnőmet, én mondanám neki, hogy fogyjon le, mert kell, hogy tetszen a szememnek.

Csávónak van egy biztos egzisztenciája, megteheti, hogy azzal jöjjön össze akivel akar. Megkívánta ezt a csajt, ilyen még nem volt neki és kész. Nyilván nem maradnak együtt 3 exgyerekkel :)

2009. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!