Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek keféli azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keféli azokat a lányokat?

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy milliomos srác (bár szerintem inkább milliárdos) aki ilyen magánakvaló. Osztályon belül nincs is egy haverja sem, mondhatni, hogy egy barátja sincs osztályon belül. Viszont a suliban van 3 lány, akivel lóg + ezeknek a lányoknak a barátnőivel. Először azt hittük, hogy meleg, de nem az, mert láttuk már az egyik lánnyal smárolni és a stílusa sem olyan. És nem értem, hogy mit esznek rajta azok a lányok, mert egyáltalán nem jóképű. Haverom azt mondja, hogy kúrogatja azokat a lányokat, akikkel jóban van. De hát én kizártnak tartom, hogy annyi lány keféljen vele.
2011. okt. 20. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

böf.



no de komolyan...nem mindegy?

2011. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szólj a NAVnak.lehet utána már lógni sem fog vele senki kefélni meg pláne nem
2011. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Most nevetni fogtok, de ahogy elolvastam az első mondatot, elgondolkoztam rajta, hogy mi az a magánakvaló? magán akvaló??? Mi az? Azután jöttem rá, hogy mi is az! :D


Hány évesek? 14-15? akkor azok ilyen szűz-Qrvák, akik csak úgy csinálnak, mintha... szóval sztem nem hiszem, de biztos válaszhoz látni kellene a szituációt élőben.

2011. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályban van egy milliomos srác (bár szerintem inkább milliárdos)"


"mit esznek rajta azok a lányok, mert egyáltalán nem jóképű"


Nem is tudom...


Lehet, hogy jó a humora.

2011. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Deák bácsit szeretik.
2011. okt. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magabiztos a csajoknál ,mert anyagi gondjai nincsenek gondolom a legdrágább ruhába jár mindíg van nála kess stb..

Ráadásul úgy nevelik az ilyen fiatalokat hogy mindenkit kihasználjanak.. Mivel akik gazdagok általában elveszítik a barátaikat mert mindenkit kihasználna hogy pénzük legyen.. Ezt láthatja a srác is. ragadós a példa.

A másik meg amit mondtam az a pénz. A csajok jelentős része a vagyonra a pénzre a csillogásra megy mert akkor aszt hiszi feljebb lépett azáltal hogy ilyen barátja /pasija van. (Pedig nem) Hisz semmi se a csajé.

Ez egy ilyen dolog.

Én már elgondolkodtam ezen egy párszor.Arra jutottam hogy . Gondold el lenne egy csóró barátnőd aki sose tudna elvinni sehová meg egy aki pénzelne ajándékokat venne autókáztatna kajálni vinne meg stb ,csak azért hogy vele legyél te melyiket választanád??

2011. okt. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályban van egy milliomos srác (bár szerintem inkább milliárdos)"


A szülei gazdagok, nem ő. Szóval ez inkább szánalmas, hogy a szülei pénzével villog...

2011. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van pénze, pénzért lefekudni vkivel meg nem 1 nag dolog :DD
2011. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!