Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Üzenetben leírnám kicsit részletesebben a problémámat. Nagyon fontos lenne mindegy egyes válasz... Az exbarátom visszaszerzéséről lenne szó, de nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem. Most úgy érzem van még esély arra hogy megint együtt legyünk, csak nem tudom mit tegyek, hogyan viselkedjek. Akinek van ebben tapasztalata nagyon kérem írjon...
2013. máj. 19. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyhogy találkozol vele,csinos leszel,elé állsz szemtől szembe és elmondod mit akarsz,mit tudnál tenni,hogy jobb legyen mint volt
2013. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze bánom is már a sok időt energiát pénzt amit a próbálkozásra vesztettem. De neked sok sikert. Van way könyv ami ezzel foglalkozik el tudom küldeni ha érdekel. Visszazaszerzem az exem a címe.
2013. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!