Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy baratnom akivel szakitottam, osszejottem massal, de vele is szakitottam mert rajottem hogy en az elozot szeretem. Hogyan hoditsam vissza? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Egy evig voltam egyutt vele, szeptemberben szakitottunk, egy honapal kesobb jottem ossze a masik baratnommel. Elegge kapcsolatfuggo vagyok, es ezert jottem ossze ezzel a baratnommel, illetve hogy felejteni tudjam az elozot. Ez volt a szokasom, hogy 1-2honappal a szakitasom utan osszejovok valaki massal. De az ezelotti baratnoimet konnyen elfelejtettem, ezert is erzem azt, hogy ez sokkal masabb. Ot igazan szeretem meg mindig. A leginkabb az zavar, hogy amikor szakitottam vele akkor meg nem gondoltam at a dolgot, hogy en mennyire egoista szemet voltam vele, mert minden kis hibajaert szoltam, de elvartam hogy o elviselje az enyemeket. Erre viszont tul keson jottem ra. 5honappal a szakitas utan elkezdtem vele ujra beszelni, egy hetre ra pedig elmondtam neki az erzeseimet. De o azt mondta hogy mar kioltem belole minden erzelmet azzal ahogy szakitottam vele. Neki az volt elete legrosszab honapja. Ez az 5honap alatt enis ugyanugy szarul ereztem magam, de nem mertem neki ezt elmondani. Foleg hogy volt egy baratnom(akibe nem voltam szerelmes). Mostanra vettem magamon eleg erot hogy elmondjam neki hogy mit is erzek en meg. Barmit megtennek hogy visszahoditsam. Nektek mi a velemenyetek? Valami tippet tudnatok mondani hogy hogyan tudnam?

17f


2013. febr. 25. 20:20
 1/3 anonim válasza:
100%
megértem a csajt, én is lány vagyok.. biztos nem mennék vissza egy oylan fiúhoz aki dobott engem, utána meg megpróbálja nekem beadni hogy megváltozott minden. biztos hogy nem bíznék/hinnék benne annyira mint azelőtt, és nem is hiszem, hogy egy ilyen után ugyan olyan jó lehet egy kapcsolat.
2013. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De lehet ra esely szerinted? Ha elhivnam ot setalni, kavezoba, reggelit kuldok neki a kollegiumba, stb. Nem varom hogy 1het utan ugorjon a nyakamba, sot, honapokat is kepes lennek ra varni, ha az segit hogy megbocsasson nekem.
2013. febr. 25. 21:12
 3/3 anonim válasza:
100%
ez a csajtól függ, hogy mennyire képes megbocsáltani, elfelejteni ami történt, és tiszta lappal újrakezdeni. lehet nem lesz rá képes, mert fél hogy ugyan az lesz mint először, és inkább nem akar belemenni.. ráadásul ha sokáig tartott neki, hogy elfeledjen....nembiztos hogy feltépné a sebeket
2013. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!