Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha valakit?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok és még soha nem volt senkim. Nincs könnyű életem, anyukámat ápoltam, mielőtt 1 éve meghalt. 3-an maradtunk apukám, húgom és én. Sajnos eddig nem volt lehetőségem kimozdulni, de végre most lett munkám,így kicsit nőtt az önbizalmam is. Pedig én egy nagyon szerény, önbizalomhiányos lány vagyok. Nagyon nagyon hiányzik valaki az életemből, akivel vége elkezdhetném felépíteni a jövőmet. Nagyon szégyellem is, hogy még soha nem volt senkim és gyakran úgy érzem, hogy nem is lesz. Ez nagyon megvisel. De próbálom mindezt nem kimutatni. Voltam randizni többször is,de soha nem volt olyan jó, mint ahogy azt az ember elképzeli. Nem értem miért vagyok mindenkivel ennyire távolságtartó és miért nem engedek közel magamhoz senkit. Annyira akarok ezen változtatni, de ilyennek születtem és kész. Volt már vagy van valaki esetleg hasonló helyzetben mint én? Végtelenül szomorú vagyok.
2013. máj. 19. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pasit.. én 16 évesen vagyok világi távolságtartó..
2013. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
PaCSit!..
2013. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogsz találni.
2013. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben, elsősorban önmagadban miatt. Tapasztalatból mondom, hogy lehet önbizalmat szerezni, de sajnos nem fog egyik napról a másikra menni. Higgy abban hogy sikerülni fog, ezen múlik minden. Sok kitartást kívánok hozzá! És ha adódik egy lehetőség igyekezz nem megrettenni a pillanatban, és kihasználni azt.
2013. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is ne találhatnál.
2013. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én lennék a pasid
2013. máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!