Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/234 anonim ***** válasza:
100%
Aha... tényleg nem vagy pénzéhes :D...
2010. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/234 anonim ***** válasza:
100%

hát ha fix jól kereső a pasid akkor megvenné

egy sima polgár ha jó előre szólsz,akkor lehet.drága dolgok ezek

2010. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/234 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a barátod,és pont ma kezdtünk volna el járni,szóval 20 nap múlva karácsony,és ezt kéred,megmondanám neked,hogy rosszul vagy te összerakva..


Vagy a másik..:

Oké szivem..

Én azt a Gibson gitárt szeretném,amit néztünk a boltban és 50ezer volt.

Szeretlek.



Látod..:D

2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/234 anonim ***** válasza:
100%

1. Te is beleestél a márkacsapdába, tehát nem lehetsz túl okos, azaz valószínűleg ezen kívül is el tudnád szúrni a kapcsolatot :D Vagy nem, de ez a hozzáállás átlagembernél nem nyerő.


2. Ha már összejött veled, akkor tudja, hogy milyen vagy, és hogy mit mondanál a "mit akarsz az ünnepekre"-kérdésre, tehát emiatt kirúgni biztos nem fog. Ha nem tetszik neki, össze se jöttök.

2010. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/234 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szerinted egy korodbeli megengedhetné magának, hogy csak rád elköltsön 30ezret? Ne haragudj, de én sosem kérnék olyat a páromtól, ami nem reális. És a karácsony a szeretetről szól. Sokkal többet ér, ha szívből ad vmi olcsóbb dolgot, minthogy megveszi neked azt a parfümöt, és utána fél évig koplalnia kell.

Persze, felszedhetsz valami gazdag családos fiúcskát, na de akkor is...

Majd felnősz és rájössz, hogy mi is az, ami igazán fontos.

21L

2010. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/234 anonim ***** válasza:
100%
...hát figyelj, az ilyen ajikat kérd továbbra is az őseidtől, a pasitól meg olyanokat, h pl. szexeljetek extrém helyeken, süssön neked vmit...1 csomó dolgok lehet kérni, ami nem kerül sokba, és te a szüleidtől úgyis megkapod a minőségi cuccokat, nem?:D De ha mondjuk 25 évesnéél idősebb pasit választasz, akit a plázában ismersz meg, és látszik, h sok pénze van, akk. nincs ilyen gond. :D ...én barátom 37 éves, és sok pénze van...nekem sose volt, ő kényeztetett el most. :D
2010. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/234 anonim ***** válasza:
100%

Te is provokálni akarsz itt vagy csak ilyen buta vagy, hogy nem látod mennyire anyagias vagy???

Ne akard, hogy elboruljon az agyam....

2010. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/234 anonim ***** válasza:
100%
guess táskát 30ért? hol? a józsefvárosin? :D
2010. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/234 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pénzét nézd egy fiúnak! Ha annyira szükséged van egy Guess cuccra, akkor szólsz a szüleidnek és megveszik. De egy férfi nem pénztárca!
2010. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/234 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de téged a szüleid rontottak el, de nagyon.De szerintem ezt te is tudod.

Amúgy szerintem kicsit bunkóság ilyen drága dolkot kérni.Egyértelmű, ha nem pénzes nem veszi meg, ha pénzes, akkor pedig igen.

2010. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!