Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem. (? )

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, sajnos... Vagyis érzem, hogy kezdem meg szeretni, és egyre többször ölelgetem. Van barátja (akit ismerek is...), szóval nem akarok, nyomulni, meg nem is akarok elveszíteni a legjobb barátomat. Még ami nagyon rossz az egészben, hogy osztálytársak is vagyunk.. Nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat, ezért inkább nem is tervezem elmondani ezt az egészet.

Amúgy még annyit, hogy a barátjával nem igen fényes mostanában a kapcsolatuk, párszor már szakítottak is, mindig mellette voltam.

Valaki volt már ilyen helyzetben? vagy hasonlóban? Segítsetek légy szíves.


2013. máj. 19. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam. Nem szép dolog se a lánnyal szemben, se a barátjával szemben. Fogd vissza magad, hitesd el magaddal, hogy a csaj csak a barátod. Nehéz lesz, de nem lehetetlen.

Majd ha szakítanak, akkor utána szép lassan nyomulhatsz, de vigyázz, hogy ne miattad legyen vége a kapcsolatuknak.

2013. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen is volt ilyen fiú-lány szarság?Nekem soha nem voltak lány barátaim.Egy lány volt talán,akivel barátkoztam,de ő elég különc volt.
2013. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nem nyomulok rá egyáltalán, és nem is mondom azt, hogy szakítsanak. Csak elmondom mindig a véleményemet, mert mindig azt kéri. Tegnap is beszélgettünk, és írtam neki ilyen lelkizős cuccot, erre azt írta, hogy leírtam az érzéseit..

2013. máj. 19. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!