Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Igaz az, hogy a jó barátság a legjobb alapja a párkapcsolatoknak? Ki alakulhat több éves barátságból is szerelem?

Figyelt kérdés

Ha történt már veletek ilyen, kérlek írjátok meg a történetét!

Köszönöm szépen!



2013. máj. 12. 10:37
 1/4 anonim válasza:

Velem megtörtént. Igen, mondhatjuk, hogy a több éves barátság a legjobb alapja a szerelemnek. DE! Mérlegelj, hogy mi a legfontosabb számodra. Kockára mered tenni a barátságotokat? El tudod engedni, ha a vége nem lesz happy end?

Nálam így történt röviden: Több éves "legjobb" barát szitu alakult át szerelemmé... Eddigi életem legszebb 1 éve volt. Amikor úgy érzed, hogy a lelki társad egyben a szerelmed, az valami leírhatatlan :) Azonban, később több dolog miatt ( nem megcsalás ), szakítottunk. Jobban mondva ő szakított... Na, az volt maga a pokol. Ő kérte, hogy legyünk barátok, de nekem ez nem ment, így mára egyáltalán nem beszélünk. 1 évembe telt mire tovább tudtam lépni... 3 komolynak induló kapcsolattal próbálkoztam azóta. Mind szép volt a maga nemében, de nem éreztem azt velük, mint anno Vele, így azokból a kapcsolatokból én léptem ki...

De azért neked sok sikert hozzá! :)

24/F

2013. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem megesett, igaz, hogy nem több éves barátságról volt szó.

Sajnos az én történetemnek nem volt happy end-je, mert hamar szétmentünk, és utána megszakadt a barátság is. Durván félév telt el, mire újra szóba álltunk egymással. Ettől függetlenül szerintem alakulhat ki, úgy, hogy tartós legyen Ismerek egy párt, akik jó barátok voltak, most már több, mint egy éve együtt vannak. :) Megvannak a maga előnyei, mert ismered a másikat, mit szeret, mit nem szeret, viszont lehet, hogy ha esetleg szétmentek, a barátság se lesz ugyanolyan.

18/L

2013. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A konkrét sztorit nem akarom leírni, de velem esett már meg.
2013. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján (ami nem sok :D ) a jó barátságból lesz a legjobb párkapcsolat.

Egy évig voltunk együtt, körülmények sajnos kinyírták a dolgot, utána nem beszéltünk nagyon sokáig.

Azóta akárkivel voltam, nem éreztem Azt, amit akkor. Hogy tökéletesen egymásra vagyunk hangolódva, hogy lehet együtt mindent csinálni. Tényleg, mint a legjobb baráttal..

2013. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!