Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol az egyik fél jobban szereti a másikat, az a kapcsolat halálra van ítélve?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Honnan vetted ezt a butaságot?
2013. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ez MAJDNEM minden kapcsolatban így van amúgy.
2013. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott ossze.. egyszer en nem voltam olyan szerelmes masodszor pedig a volt baratom nem szeretettt anmyiraa engem mint en ot.
2013. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mert már nálunk ez 3 éve megy így, hogy úgy érzem, hogy én jobban szeretem őt, és néha emiatt kicsit szánalmasnak érzem magam, alig merem neki mondani, hogy szeretem, mert ő nem igazán mondja soha.
2013. máj. 20. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagy hülyeség.


Válaszolj már nekem egy kérdésre? Feltudod mérni, hogy mennyire szereti az egyik fél a másikat? Ha igen akkor te valami nagyon nagy tudós lehetsz vagy valami földönkívüliféle.

Tudod senki sem egyforma, mindenki máshogy mutatja ki a szeretete.

2013. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy fel tudom, nem kell nagy tudósnak lenni hozzá :D

Én már szeretnék összeházasodni, de fel sem merem hozni a témát, mert mindig terelés a vége. Én szeretném neki mondani, hogy szeretem, de nem merem, mert leggyakrabban egy mosolyt kapok cserébe, vagy hogy de kedves vagyok. Én szeretnék beszélgetni a jövőről, de nem lehet, mert "neki még ez korai".


Sajnos nem kell nagyon okosnak lenni ehhez. Egyébként sokkal kisebb jelekből is lehet érezni, ez már a nagyon egyértelmű kategória.

2013. máj. 20. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van halálra ítélve. Nagyon sok kapcsolatban van ez így, hogy az egyik jobban szereti a másikat, mint fordítva. Ez nálunk is így van, csak felváltva. Mi lassan 2évesek leszünk. Van amikor ő jön és szeret folyamatosan és mondja, én meg örülök neki, de valahogy nem érzem úgy mint ő, és van amikor fordítva, én mennék oda és én bújnék és világgá kürtölném, viszont ő épp nem vágyik rá annyira.. De attól még szeretjük egymást. Hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak. Nálatok mióta tart ez? Az elején is így volt, vagy az idő múlásával távolodott el tőled?
2013. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!