Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a férjemet?

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja már egyszerűen nem kívánom a férjemet. Akárhogy simogat, izgat egyszerűen nem kelt bennem szexuális vágyat. Sőt, Alig várom, hogy békén hagyjon. Miért van ez??


L/26


2009. okt. 3. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hát.. mi a párommal ugyan ezért mentünk szét. ellaposodott a kapcsolatunk, nem szerettem, és még csak nem is kívántam őt..
2009. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Szerinted ellaposodott a kapcsolatunk??De Ő ugyanúgy felizgul rám, és kíván. Csak én nem! És hogy mondjam meg neki???
2009. okt. 3. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanilyesmi van. Szóval szeretem a barátomat, de egyszerűen a testiség nem hiányzik.. Ő kíván meg próbál kezdeményezni, de én meg nem..

Szerintem érzi ő ezt, hogy te nem kívánod őt annyira mint kellene. Szerintem beszéljétek meg.

2009. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi is próbáltuk megbeszélni, de a megbeszélés sem segített.. próbált még jobban izgatni, de nem ment.. pedig nagyon szerettem őt. de elengedtem. szakítottunk..


első voltam..

2009. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk megbeszélni, de nem ment. Én nem akartam számára ez így meg nem volt jó, egyikünknek se.. Mi is elengedtük egymást, legalábbis megpróbáljuk..
2009. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és második válaszoló voltam...
2009. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Összeszedem a bátorságom és elmondom neki. de félek, hogy megsértődik és azt fogja mondani, hogy biztos van valakim. Nehéz ez lányok.....:(
2009. okt. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!