Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Orulnetek ha a baratnoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Orulnetek ha a baratnotok meglepne titeket? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
a baratom el kell hogy menyen kulfoldre a hetvegen szombat reggel indul es vas. este er haza.. de sajan az utobbi idoben csak hetvegeken birunk talizni.. es en arra gondoltam hogy vasarnap este meglepnem azzala hogy elmek hozza mielott o meg hazaerne es borral meg sutivel varnam... :) ti orulnetek neki?
2013. máj. 20. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem nagyon örülnék, ha a hazahordott külföldi csajommal beesnék a lakásba és az aktuális barátnőm meg pont ott lenne...
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen. jó ötlet
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék,de ez én vagyok.

Biztos fáradt lennék,és lehet,hogy alig várnám,hogy hazaérjek,mert már annyira kell sz@rnom :D

2013. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülnék. Csak persze hagyj neki időt becihelődni meg lepakolni, ne ültesd le azonnal, hogy "na egyél a sütimből!" :D
2013. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!